Práve hráme

27/07/2020

Troye Sivan má novinky, takto znie singel Easy z nového albumu In A Dream


Austrálsky spevák, herec a vlogger Troye Sivan vydáva singel zo svojho pripravovaného EP In A  Dream. Pieseň Easy vznikla počas karantény pandémie koronavírusu.

Svoje EP opísal ako „príbeh, ktorý sa neustále rozvíja, a táto malá zbierka piesní ho skúma. Je to húsenková dráha emócií môjho života,“ vysvetľuje Troye Sivan. „Opakovanie týchto piesní a okamihov je ťažké, ale som na túto hudbu hrdý a som rád, že je na svete,“ teší sa umelec.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Troye Sivan je jedným z najzaujímavejších mladých talentov súčasnej generácie. Medzi jeho najväčšie hity sa zaraďujú ikonický singel Youth, ktorý obsadil prvé priečky iTunes v 66 krajinách, singel My My My!, ktorý sa stal jedným z najväčších hitov roku 2018, singel Bloom, ktorý dlhodobo držal vedúcu pozíciu na priečkach rebríčka Billboard 200 a v neposlednom rade duet s Arianou Grande Dance To This, ktorý bol mnohými hudobnými časopismi označený za najlepšiu skladbu roka.

Troye má doposiaľ vo svojej kariére takmer osem miliárd streamov. Jeho druhý album Bloom bol dokonca nominovaný za jeden z najlepších roka 2018. Hovorí sa o ňom ako o dokonalej popovej hviezde. Medzi jedny jeho z mnohých ocenení patrí cena Billboard Music Awards, tri ceny MTV Europe Music a dve ceny GLADD Media.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj: Universal Music s.r.o.

Nadácia Dobrý skutok