Práve hráme

20/07/2020

Spoznaj to naj zo Slovenska s Birellom


Spoznávaj krásy Slovenska a vyhraj pitný režim od Birellu na celý mesiac!

Počúvaj pozorne rannú show Hemendex a po výzve moderátora pošli SMS na číslo 0905 612 612. Na linke budeme mať 2 vyžrebovaných súťažiacich, ktorým postupne zadáme 5 indícií k niektorému zaujímavému miestu na Slovensku, ktoré stojí za to navštíviť. Buď prvý, kto správne určí, aké miesto na Slovensku hľadáme a skvelá výhra, pitný režim od Birellu na celý mesiac, je tvoja!

Ak súťažiaci ani po zadaní piatich indícií neurčia správne hľadané miesto, moderátor im zadá súťažnú otázku – výhercom sa stane ten súťažiaci, ktorého odpoveď bude bližšie k správnej odpovedi.

Hráme každý pracovný deň od 27.7. do 7.8. v rannej show Hemendex.


Chuť letných zážitkov s Birellom

Na Slovensku je veľa krásnych miest, ktoré stojí za to objavovať. Vyrazte cez leto do prírody a nájdite skryté kúty pôvabného Slovenska. Birell pre vás zmapoval 10 lokalít na Slovensku a v Čechách, ktoré určite stoja za návštevu. Pozrite sa do nie príliš známych destinácií, užívajte si pokoj, malebnú krajinu a načerpajte energiu na miestach plných legiend a príbehov.

Spoznaj krásne miesta s Birellom

Vychutnajte si svoje letné zážitky s Birellom, nealkoholickým osviežením dostupným vo viacerých variantoch a príchutiach.
Birell je bez chemických konzervantov, umelých farbív a s nízkym obsahom cukru. Nie je nič lepšie ako chuť, za ktorou stoja prírodné suroviny a tradičná výroba.
Tohtoročné leto si osviežte aj novinkami od Birellu – príjemne kyslastou Citronádou, harmonickým spojením Ľadového čaju s broskyňou, či voňavou Bazou.

Zistiť viac o Birelli

Štatút súťaže

Odporúčame

aplikacie Rádia Expres