Práve hráme

20/05/2020

Slovenská trénerka crossfitu Gabriela Mackaničová trénuje na Bali aj profesionálnych surferov


Uspeli vo svete, doma ich nepoznáme! Každú stredu v premiére Oli Džupinková predstavuje Slovákov, ktorí žijú v zahraničí. Ďalšie tipy môžete posielať na slovacivzahranici@expres.sk.

Gabriela Mackaničová, trénerka crossfitu a surferov

Gabriela Mackaničová pochádza zo Skalice. Pracovala v marketingu, ale vždy snívala cestovať. A tak jedného dňa odišla na Bali. Ešte chvíľu pracovala online, a potom sa už začala venovať iba trénovaniu. Ako trénerka crossfitu sa dostala do komunity surferov, ktorých začala trénovať, aby boli lepší a silnejší na surfe. Sama má ale pred surfom a vodou rešpekt a stále sa zdokonaľuje.

Slovenka Gabriela vytvorila niekoľko projektov. So svojim blogom #sexykecky motivuje ľudí, aby cvičili. Na Bali založila projekt BeActiveBali, pre ľudí zo Slovenska a Česka, ktorí chceli prísť na Bali a chceli tu aktívne žiť a vyvetrať hlavu. V meste Canggu aktuálne manažuje otvorenie najväčšieho športového centra na Bali – Bali sports center. Mimochodom, ak ste si doteraz mysleli, že Bali je len o jóge a meditovaní, tak si vypočujte rozhovor so slovenskou trénerkou Gabikou, ktorá porozprávala aj o tom, ako vyzerá Bali počas pandémie koronavírusu.

Foto: Archív Gabriela Mackaničová

instagram.com/gabrielamackanicova

instagram.com/balisportscenter

#olidzupi

aplikacie Rádia Expres