Práve hráme

30/04/2020

Dominika Titková a Marián Čekovský naspievali nádherný duet Zastavme to včas


Dojímavý duet spája muzikantov z celého Slovenska a nesie silné posolstvo. Pesnička Zastavme to včas vyzýva ľudí, aby sa spojili, aby boli k sebe ľudskí a nemysleli iba na seba. Pretože to je jediný spôsob ako sa nad ťažkými situáciami, ako je aj táto, dá vyhrať.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Skladbu Zastavme to včas a celú myšlienku stvorila slovenská speváčka a saxofonistka Dominika Titková. Do výzvy sa zapojili aj známi umelci – Marián Čekovský, Martin Valihora, Oskar Rózsa, Milo SuchomelPeter LipaJuraj Hrčka, Richard Vrablecďalší. Skladba má už teraz mnoho verzií a mnohé sú naozaj netradičné. Drum and base, hovorené slovo či orchestrálny aranžmán očaria poslucháčov a dokazujú, že keď sa spájajú ľudia a tvoria spolu, vznikajú krásne veci, ktoré dokážu pohladiť dušu i srdce.

Pesnička na diaľku je projekt, ktorý spája muzikantov z celého Slovenska. V priebehu mesiaca sa do výzvy zapojilo už vyše 50 umelcov a vzniklo niekoľko verzií dojímavej skladby so silným posolstvom. Jej „vzhľad“ majú v rukách práve umelci, ktorý sa do nej zapoja.

Mobilné aplikácie Rádia Expres