Práve hráme

27/04/2020

Pitbull bojuje proti pandémii novou svetovou hymnou I Believe That We Will Win


Americký spevák, rapper a producent Pitbull vydáva singel I Believe That We Will Win, ktorý má slúžiť ako hymna proti pandémii vírusu COVID-19 nesúce posolstvo nádeje, viery, pozitivity a sily. Singel spoločne s videoklipom má byť povzbudením pre ostatných interpretov, aby na svojej sociálnej siete nahrali krátke video, v ktorom budú spievať refrén skladby a zároveň sa budú povzbudivo biť do hrudníka.

„Poďme spoločne ukázať svetu, že najsilnejší sme, keď sa spojíme a bojujeme za jednu vec – za život,“ približuje ideu skladby Pitbull. Časť výťažkov zo singlu navyše poputuje na konto organizácie Feeding America.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Pitbull sa zapísal do povedomia verejnosti predovšetkým ako výherca Grammy, úspešný podnikateľ, filantrop a motivačný rečník. Za svoju hudobnú kariéru vyhral nespočet cien, nahral desiatky svetových hitov, získal stovky zlatých a platinových certifikáciou, predal vyše 80 miliónov singlov a na svojom konte má cez neuveriteľných 15 miliárd streamov. Medzi Pitbullove najväčšie hity patrí Timber, Rain Over Me alebo International Love.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

https://www.instagram.com/p/B_P5DFUDYBP/

Zdroj: Universal Music s.r.o.

Mobilné aplikácie Rádia Expres