Práve hráme

27/04/2020

Pitbull bojuje proti pandémii novou svetovou hymnou I Believe That We Will Win


Americký spevák, rapper a producent Pitbull vydáva singel I Believe That We Will Win, ktorý má slúžiť ako hymna proti pandémii vírusu COVID-19 nesúce posolstvo nádeje, viery, pozitivity a sily. Singel spoločne s videoklipom má byť povzbudením pre ostatných interpretov, aby na svojej sociálnej siete nahrali krátke video, v ktorom budú spievať refrén skladby a zároveň sa budú povzbudivo biť do hrudníka.

„Poďme spoločne ukázať svetu, že najsilnejší sme, keď sa spojíme a bojujeme za jednu vec – za život,“ približuje ideu skladby Pitbull. Časť výťažkov zo singlu navyše poputuje na konto organizácie Feeding America.

Pitbull – I Believe That We Will Win [World Anthem] (Official Lyric Video)

Pitbull sa zapísal do povedomia verejnosti predovšetkým ako výherca Grammy, úspešný podnikateľ, filantrop a motivačný rečník. Za svoju hudobnú kariéru vyhral nespočet cien, nahral desiatky svetových hitov, získal stovky zlatých a platinových certifikáciou, predal vyše 80 miliónov singlov a na svojom konte má cez neuveriteľných 15 miliárd streamov. Medzi Pitbullove najväčšie hity patrí Timber, Rain Over Me alebo International Love.

Zdroj: Universal Music s.r.o.

Mobilné aplikácie Rádia Expres