Práve hráme

30/03/2020

Kto pomôže Slovensku? My všetci. Spolu to dokážeme


Aj my sme sa zapojili do iniciatívy #KtoPomozeSlovensku, lebo jedine spoločnými silami dokážeme vyhrať boj s koronavírusom. Finančným darom pomáhame slovenským zdravotníckym zariadeniam zvládnuť pandémiu koronavírusu cez prehľadný systém financovania a zabezpečenia materiálnej pomoci pre nemocnice, domovy sociálnych služieb aj služby pre zraniteľné skupiny ľudí. Zapojiť sa môže každý, kto chce a môže.

Všetkého je nedostatok. Ešte stále sa objavujú správy o chýbajúcich zdravotníckych pomôckach, ktoré častokrát nemajú ani samotní zdravotníci, aby sa chránili. #KtoPomozeSlovensku prepája všetkých, ktorí vedia a chcú pomôcť Slovensku zvládnuť toto ťažké obdobie a prostredníctvom finančnej alebo materiálnej pomoci doplniť chýbajúci zdravotnícky materiál tam, kde systém nestíha.

Chcem pomôcť Potrebujem pomoc

Kto pomôže Slovensku spot

Vďaka podpore priateľov ako VÚB banka, Juraj Johanides, tím Seesame a mnohým ďalším máme tento spot. Nepoužili sme naň ani cent z darovaných peňazí. Vznikol naozaj veľmi rýchlo a máme z neho veľkú radosť. Pomôžte nám ho dostať k čo najväčšiemu počtu ľudí zdieľaním. Pridajte sa aj medzi našich darcov na www.ktopomozeslovensku.sk. Každé euro sa počíta. Ďakujeme ❤

Posted by Kto pomôže Slovensku on Tuesday, March 24, 2020

Nadácia Rádia Expres