Práve hráme

03/11/2014

Miro Žbirka – Vianočné Best of Video Tour 2014


Vyhraj lístky na túto jedinečnú show!

Miro Žbirka – večne mladý a plný energie prichádza s unikátnou kombináciou živého koncertu a premietania videoklipov na LED stene. Počúvaj od pondelka, 3.11. show Made in Wallner a vyhraj lístky na koncert skvelého Mira Žbirku!

Best of Video Tour 2014 môžeš vidieť v týchto siedmych slovenských mestách

1.12. Trnava (koncert je vypredaný)
3.12. a 4.12. Bratislava
6.12. Lučenec
7.12. Nitra
9.12. Žiar nad Hronom
10.12. Prešov
13.12. Liptovský Mikuláš (koncert je vypredaný)

Lístky na Vianočné Best of Video Tour Mira Žbirku sú dostupné v sieti predpredaj.sk. V Nitre sú ešte k dispozícii lístky na státie, v Prešove je možné zakúpiť lístky len v PKO Čierny Orol a na koncert do Žiaru nad Hronom sú lístky dostupné iba v Mestskom Kultúrnom Centre Žiar nad Hronom.


Miro Žbirka sa predstaví tak, ako ste ho ešte nevideli

V rámci Vianočného Best of Video Tour budú Mekyho priaznivci celkovo počuť a vidieť viac ako 20 skladieb, pričom medzi nimi budú obľúbené hity ako V slepých uličkách, Atlantída, 22 dní alebo Biely Kvet, ale chýbať nebude ani aktuálna produkcia. Odznie najnovšia pieseň Fair Play, ktorá je zároveň soundtrackom rovnomenného českého filmu o nádejnej mladej bežkyni, ktorá sa v 80-tych rokoch v Československu snaží prepracovať na olympiádu. Predvianočný čas je ako stvorený aj na premiéru videoklipu k minuloročnej úspešnej pesničke Vianočná (O prímerí), na ktorú sa fanúšikovia taktiež môžu tešiť. Meky má navyše pripravených viacero zaujímavých zákulisných informácií a doposiaľ nezverejnených príbehov a perličiek, na ktoré bude vďaka komornejšej atmosfére dostatočný priestor, a ktorými budú koncerty okorenené. Meky k svojmu turné dodáva: „Teším sa na tieto koncerty, pretože aj po toľkých rokoch na pódiu opäť zažijem niečo nové. Tentoraz nepôjde o veľké haly, takže kontakt s publikom bude bližší a atmosféra intímnejšia.“

Tie najlepšie videoklipy, ktoré Miro Žbirka za svoju kariéru natočil, sú spolu s bonusovými materiálmi a archívnymi zábermi tiež súčasťou pripravovaného DVD s názvom Miroslav Žbirka: Best of Video & Rarity, ktoré prichádza do predaja 31.10.2014.

Mobilné aplikácie Rádia Expres