Práve hráme

03/11/2014

Vyhraj balík peňazí od Raiffeisen banky!


Máš dobrý odhad? Tak si tipni koľko peňazí je v priehľadnej nádobe v pobočke a všetky môžu byť tvoje!

Raiffeisen banka oslavuje na Slovensku svoje druhé narodeniny a ty môžeš oslavovať spolu s ňou. Stačí si správne tipnúť a vyhráš kopec peňazí!

Pravidlá sú jednoduché: Navštív akúkoľvek pobočku Raiffeisen banky na Slovensku a priamo v pobočke sa zaregistruj do súťaže. Pozorne si prezri nádobu s peniazmi a čakaj na náš telefonát. Ak si tipneš správne, peniaze sú tvoje!

Počúvaj Expres, aby si mal prehľad o ukrytej sume a vyhraj balík peňazí od Raiffeisen banky!

Nádoby budú umiestnené vo všetkých pobočkách Raiffeisen banky od 3.11. až do 14.11.2014, resp. do momentu, kým jeden z vás neuhádne sumu ukrytú v nádobe. V každej pobočke je suma v nádobe rovnaká. Od 10.11.2014 telefonujeme vyžrebovaným súťažiacim kedykoľvek počas dňa. Držíme palce!

Zoznam pobočiek Raiffeisen banky nájdeš tu.


Raiffeisen banka je banka s ľudskou tvárou, ktorá vám prináša nový zážitok z bankových služieb. Máte radi veci povedané jednoducho a jasne? Ak áno, tak práve Raiffeisen banka všetky svoje hodnoty Jednoduchosť, Zrozumiteľnosť a Transparentnosť pretavila do všetkého čo pre vás robí.

Raiffeisen banka oslavuje na Slovensku svoje druhé narodeniny a dva roky pôsobenia na slovenskom trhu jej stačili na to, aby si svojim ľudským prístupom a jednoduchými produktami získala pozíciu banky s najspokojnejšími klientmi na Slovensku!

Všetky pobočky Raiffeisen banky sú ako stvorené pre milé stretnutia a sú miestami, kam môžete vziať aj svoje deti či domácich miláčikov.

Pridajte sa k spokojným klientom Raiffeisen banky a presvedčte sa, že sa dá s bankou žiť aj inak.

Štatút súťaže

Odporúčame

Mobilné aplikácie Rádia Expres