Práve hráme

10/12/2019

Tanec shuffle, špeciálne efekty. Gogo a Mairee sa spojili v klipe Do Everything, aký si na Slovensku ešte nevidel!


Niekoľko mesiacov príprav tohto veľkolepého projektu je na konci a tak vám môžeme predstaviť dielo s názvom Do Everything, na ktorom sa podielalo niekoľko desiatok ľudí.

Slovenský youtuber Gogo sa na pár mesiacov odmlčal so svojou tvorbou videí a tak jeho fanúšikovia len hádali čo sa deje. “Skončil si s youtubom? Kedy budú nové videá?” a mnoho iných otázok si kládol asi každý kto tohto mimoriadne úspešného youtubera sleduje na sociálnych sieťach. Pravdou však je, že sa zameral na splnenie si sna a to formou režírovania klipu pre Maireeho.

Mairee & Lara Koll – Do Everything (Official Video)

Gogo a Mairee sa totižto predčasom stretli a zistili, že majú toho spoločného viac ako by sa zdalo. Gogo sa netají tým, že elektronická hudba je pre neho oblúbeným žánrom a preto spolupráca na seba nenechala dlho čakať.

Mairee ako úspešný Dj a producent pripravil hudobnú stránku a Gogo doplnil tu vizuálnu. Tanec shuffle, špeciálne efekty a dokonca aj “Shuffie” – malá cukrová vata, ktorá sa stala najlepším kamarátom našich hlavných postáv klipu, robia z toho nezabudnuteľný zážitok a garantujem vám, že nebudete vedieť prestať tancovať.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Vždy som hovoril, rob to čo ťa baví a nemusíš pracovať ani jeden deň v živote 😊 práve vyšiel “Do Everything” môj prvý klip, ktorý som písal, režíroval, aj produkoval 🎬🎥 cítil som pri tvorbe tohto projektu, ako pri začiatkoch YouTube 😯 keď sa z koníčka stal full time “job” a venoval som mu každú sekundu svojho času a myšlienok. Som vďačný za možnosť točiť klip práve pre @mairee.dj pretože som fanúšikom jeho tvorby už roky 🎧🙌🏻 #Papapa #PartyStarter s extrémne šikovným teamom ľudí, ktorých tagnem na foto… 😝 pretože by sa sem nezmestili! Bol to naozaj obrovský projekt. O niekoľko dní budete mať šancu nahliadnuť do samotného procesu tvorby s BTS filmom, ktorý vyjde u mňa na YT kanáli 😉🎞 by @lukaskolenic O BTS fotografie sa postaral @matuszetak 📸 A taktiež špeciálne poďakovanie @energylandia za možnosť natáčania v ich parku 🎢🎡 A Vám drahí diváci budem vďačný za každý komentár pod videom na YouTube. Mrzí ma, že som tento projekt musel dať ako absolútnu prioritu na úkor svojej tvorby na YouTube v posledných mesiacoch… no treba sa neustále posúvať a učiť sa nové veci. Čoskoro taktiež vlog, kde všetko vysvetľujem. Budem sa venovať tvorbe na “GoGoManTV” naďalej, no chcel by som aby to bolo na vždy hlavne radosťou, koníčkom… nie povinnosťou, plnkou spoluprác. 😊 Ďakujem, že ste so mnou naďalej, aj pri tomto, pre mňa veľmi dôležitom kroku do budúcna! ❤️ #DanielNotGoGo #BehindTheCamera #Filmmaking #MusicVideo #EDM #Director Special thanks to 👉🏻 @blue.faces.studio CGI✨ @studio.shining Light’s💡 @jumpcat_rental Equipment🎥 @mikloskofashiondesign Wardrobe 🕺🏻 @thestreets.eu Sneakers👟 @goodfridays.sk Design✍🏻 @todos.sk HorsePower 🏎

Príspevok, ktorý zdieľa Daniel Štrauch (@gogomantv),

Zdroj foto: Matúš Zeťák

Mobilné aplikácie Rádia Expres