Práve hráme

10/12/2019

Tanec shuffle, špeciálne efekty. Gogo a Mairee sa spojili v klipe Do Everything, aký si na Slovensku ešte nevidel!


Niekoľko mesiacov príprav tohto veľkolepého projektu je na konci a tak vám môžeme predstaviť dielo s názvom Do Everything, na ktorom sa podielalo niekoľko desiatok ľudí.

Slovenský youtuber Gogo sa na pár mesiacov odmlčal so svojou tvorbou videí a tak jeho fanúšikovia len hádali čo sa deje. „Skončil si s youtubom? Kedy budú nové videá?“ a mnoho iných otázok si kládol asi každý kto tohto mimoriadne úspešného youtubera sleduje na sociálnych sieťach. Pravdou však je, že sa zameral na splnenie si sna a to formou režírovania klipu pre Maireeho.

Mairee & Lara Koll – Do Everything (Official Video)

Gogo a Mairee sa totižto predčasom stretli a zistili, že majú toho spoločného viac ako by sa zdalo. Gogo sa netají tým, že elektronická hudba je pre neho oblúbeným žánrom a preto spolupráca na seba nenechala dlho čakať.

Mairee ako úspešný Dj a producent pripravil hudobnú stránku a Gogo doplnil tu vizuálnu. Tanec shuffle, špeciálne efekty a dokonca aj „Shuffie“ – malá cukrová vata, ktorá sa stala najlepším kamarátom našich hlavných postáv klipu, robia z toho nezabudnuteľný zážitok a garantujem vám, že nebudete vedieť prestať tancovať.

Zdroj foto: Matúš Zeťák

Odporúčame

Mobilné aplikácie Rádia Expres