Práve hráme

18/09/2019

Charizmatická Debbi sa lúči s letom horúcou novinkou Together


Sviežim singlom Together a ozvenami končiaceho sa leta sa tiež pripomína aj charizmatická speváčka Debbi. Televízni diváci sa s ňou budú pravidelne stretávať počas jesene v populárnom programe Tvoja tvár znie povedome. Autorkami piesne sú stále vyhľadávanejšia skladateľka Patricie Fuxová a basgitaristka Nela Sasková, ktorá s Debbi hrá v jej sprievodnej skupine.

Together

„Je to taková holčičí záležitost,“ hovorí dvadsaťšesťročná speváčka o novinke Together. Tú jej prvýkrát pustila jej basgitaristka Nela Sasková, ktorú ako interpretku poznajú fanúšikovia rappera Lipa.

„Nela se na ní autorsky podílela a já se do ní okamžitě zamilovala. Už dlouho se mi nestalo, že bych si nějakou píseň tak rychle oblíbila. Stala se pro mě opravdu srdeční záležitostí,“ neskrýva Debbi svoje nadšenie.

Veľký autorský podiel má na nej okrem Saskovej aj Patrícia Fuxová. Hlavná tvár dievčenskej skupiny Vesna. Ako skladateľka spolupracovala s významnými osobnosťami českej pop music ako Lucie Bíla, Karel Gott, Václav Neckář alebo aj Ilona Csáková. Súčasný popový zvuk má na starosti  producent Ondřej Turták alias ODD a anglický text vzišiel z pera dvojice Tomáš Dvořák a Alasdair Bouch.

Pre Debbi je to po predminulom albume Break, ktorý jej prinieslo aj Cenu Anděl v kategórii Sólová interpretka roka, jej druhý singel. Na jar vydala pieseň Lighthouse, ktorá sa prebojovala do prvej desiatky najhranejších domácich skladieb v Čechách.

Zdroj: Universal Music s.r.o.
Zdroj foto:
facebook

Odporúčame

Nadácia Rádia Expres