Práve hráme

16/09/2019

Ad Astra – vyhraj víkendový pobyt!


Brad Pitt putuje na vonkajší okraj slnečnej sústavy, aby odhalil záhadu, ktorá ohrozuje životy ľudí na Zemi. Objaví však tajomstvá, ktoré spochybňujú povahu ľudskej existencie a naše miesto vo vesmíre…

Od 19. septembra prichádza do slovenských kín film Ad Astra.

U Miša s Táňou sme v našom vysielaní súťažili o víkendový pobyt pre 4 osoby v Hilson rezort Jasná a voucher na lietanie vo veternom tuneli Hurricane Factory v Liptovskom Mikuláši pre 4 osoby – túto výhru získala dvojica Denisa a Karol z Prievidze.

Zároveň sme súťažili aj na našom webe o filmové balíčky s pohárom, príveskom na kľúče a odznakom. Zo všetkých správnych odpovedí boli vyžrebovaní 3 výhercovia, ktorým posielame výhru – Barbora z Bratislavy, Michal z Nitry a Martina z Prešova. Gratulujeme!


O filme:

22. storočie. Umelá inteligencia je integrovaná do všetkých priemyselných odvetví. Mesiac a Mars sú kolonizované. Ľuďmi osídlené satelity obiehajú okolo Neptúnu, najvzdialenejšej planéty slnečnej sústavy. Na Zemi sa stavia nová Babylonská veža. Je to anténa, ktorej koniec dosahuje až do vesmírneho priestoru, a ktorá má slúžiť k vyhľadávaniu inteligentného mimozemského života. Tím budujúci túto gigantickú stavbu vedie Roy McBride (Brad Pitt). Astronautom sa stal vďaka svojmu otcovi (Tommy Lee Jones), ktorý bol veliteľom výskumnej expedície projektu Lima. Aj jej úlohou bolo pátrať po vyspelom mimozemskom živote, ale pred dvadsiatimi rokmi zmizla kdesi v útrobách vesmíru. Zem postihuje jedna nečakaná katastrofa za druhou, ohrozená je aj stavba gigantickej antény. Americké spravodajské služby sa domnievajú, že Royov otec stále žije a ohrozenie Zeme má pôvod v explóziách, ku ktorým dochádza na planéte Neptún a súvisí s projektom Lima. Roy je vyslaný na vesmírnu misiu vedúcu cez Mesiac a Mars až k vonkajšiemu okraju slnečnej sústavy, aby tu svojho otca našiel. Jeho cesta však odhalí tajomstvo spochybňujúce samotnú podstatu ľudskej existencie a jej miesta vo vesmíre.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.
Nadácia Dobrý skutok