Práve hráme

10/05/2013

Donald Trump podporil Celeste Buckingham


Z obrovského úspechu sa teší speváčka Celeste Buckingham. Ani nie týždeň po oslave svojich 18-tich narodenín a premiére exkluzívneho duetu s Majkom Spiritom dostala pozvanie do New Yorku od amerického miliardára Donalda Trumpa, ktorý sa rozhodol podporiť jej talent. Na rozvoj medzinárodnej kariéry venoval slovenskej speváčke 25 tisíc amerických dolárov.

Speváčka v týchto dňoch odštartovala prvé plánované pracovné aktivity v USA návštevou New Yorku, kam bola pozvaná Donaldom Trumpom a jeho nadáciou FundAnything.com. Tá finančne podporuje výnimočné projekty i jednotlicov, a do kampaní zapája i donátorov z celého sveta. Miliardár a filantrop Donald Trump sa prostredníctvom svojej nadácie rozhodol osobne podporiť medzinárodnú spevácku kariéru Celeste Buckingham sumou 25 tisíc dolárov. Na svojej stránke dokonca vyzval ďalších donátorov, aby talentovanú speváčku taktiež podporili – cieľová suma na podporu hviezdnej Slovenky je 100 tisíc dolárov.

V týchto dňoch sa taktiež do finálnej časti dostávajú rokovania o exluzívnej celosvetovej zmluve s americkým managementom, ktorá Celeste garantuje umeleckú spoluprácu s poprednými medzinárodne uznávanými hudobnými producentmi.

„Bol to neskutočný zážitok. Život sa mi zmenil zo dňa na deň. Myslím, že odteraz sa bude diať množstvo nových vecí. Teším sa nielen za seba, ale za celý náš tím. Je to dôkaz toho, že keď človek tvrdo pracuje, dokáže naozaj veľa,“ neskrýva svoju radosť úspešná hudobníčka.

Odporúčame

Mobilné aplikácie Rádia Expres