Práve hráme

26/08/2019

Vyhraj cestu okolo sveta s Bubo!


Máme pre teba niečo fantastické. Iba u nás môžeš vyhrať cestu okolo sveta pre dve osoby!

Zaregistruj sa prostredníctvom formulára a čakaj na náš telefonát. Ak ti zavoláme a odpovieš správne v časovom limite siedmich sekúnd na súťažnú otázku, máš veľkú šancu na skvelú výhru – cestu okolo sveta pre 2 osoby za všetkými siedmimi novodobými divmi sveta súkromným lietadlom od cestovnej kancelárie BUBO!

Mám záujem o zaradenie do súťaže 'Vyhraj cestu okolo sveta!' a súhlasím so spracovaním osobných údajov na obdobie 2 mesiacov odo dňa poskytnutia súhlasu za účelom účasti v súťaži. Pravidlá súťaže sú uvedené v Štatúte súťaže a viac informácií o ochrane osobných údajov nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.

Mám záujem o odber newslettra Rádia Expres a súhlasím so spracovaním osobných údajov počas trvania môjho záujmu za účelom zasielania noviniek, exkluzívnych informácií o súťažiach a iných marketingových informácií, a ich profilovaním na základe štatistických údajov z newslettra Rádia Expres. Bližšie informácie sú uvedené v Zásadách ochrany osobných údajov.

Súťaž bude prebiehať každý pracovný deň od 2.9. do 30.9. v rannej show Hemendex.

Pred prvým súťažným vstupom zatelefonujeme jednému súťažiacemu, ktorého náhodne vyžrebujeme zo všetkých zaregistrovaných. Moderátori rannej show Hemendex mu následne položia súťažnú otázku, na ktorej zodpovedanie bude mať súťažiaci časový limit sedem sekúnd. Za záväznú odpoveď súťažiaceho sa považuje odpoveď, ktorá odznie ako posledná v rámci uvedeného časového limitu. V prípade, že odpoveď súťažiaceho bude správna, postupuje do ďalšieho kola. Nasledujúci pracovný deň sa s ním opäť spoja naši moderátori a pokiaľ bude opäť jeho posledná odpoveď v rámci časového limitu na ďalšiu súťažnú otázku správna, postupuje do ďalšieho kola.
V momente, keď súťažiaci odpovie nesprávne alebo neskoro, prichádza o účasť v súťaži a v nasledujúcom súťažnom vstupe sa moderátori telefonicky spoja s ďalším náhodne vyžrebovaným súťažiacim. Tento postup sa opakuje až do pondelka 30.9., kedy súťažiaci, ktorý odpovie správne na súťažnú otázku v časovom limite, získa hlavnú výhru.
Podrobné pravidlá súťaže sú uvedené v štatúte súťaže.


Staňte sa lovcami zážitkov s BUBO!

Spoznajte sedem novodobých divov sveta a ulovte si čo najviac zážitkov. S priekopníkom luxusných expedícií, cestovnou kanceláriou BUBO, sa vďaka jej 30-ročným skúsenostiam s cestami do 195-tich krajín od severného až po južný pól určite nestratíte.

Pozrite si ponuku zájazdov v CK BUBO
Lietadlo BUBO, ktoré odvezie výhercu na ceste okolo sveta

Odporúčame

aplikacie Rádia Expres