Práve hráme

13/08/2019

Carmel Paradise prespievala Britney Spears! Pusti si jej verziu legendárneho hitu Baby One More Time


Speváčka Carmel Paradise zverejňuje ďalšie zo série svojich akustických live videí. Po akustických live verziách svojich vlastných singlov Selfish a Turn Me On, ktoré predstavila v úvode tohto roka, sa najnovšie rozhodla prespievať jeden z najpamätnejších songov v histórii pop music – Baby One More Time speváčky Britney Spears.

Carmel Paradise – …Baby One More Time (Cover)

Originál kultového pop hitu vyšiel presne pred desiatimi rokmi a do dnešného dňa má na konte takmer 500 miliónov zhliadnutí:

Britney Spears – …Baby One More Time (Official Video)

Baby One More Time v akustickej úprave v podaní Carmel Paradise vychádza v sprievode autentického videoklipu v réžii Martina Mika. V piesni Carmel sprevádza na gitare hudobník Matěj Vávra. „Mám túto skladbu rada. Je to klasika, ktorú pozná každý, a napriek tomu nie je staromódna ani neznie staro. Navyše mám k tejto piesni aj osobný vzťah – keď som bola v punkovej kapele, hrávali sme na koncertoch jej punk rockovú verziu a vždy to bola najväčšia zábava z celého koncertu. Chcela som priniesť späť trošku z tej energie,“ prezrádza Carmel, prečo sa rozhodla prespievať práve túto skladbu.

Carmel Paradise prednedávnom vydala nový singel Smoke Break. Veľkú časť leta speváčka strávila v USA, kde okrem dovolenky tvorila nové piesne v štúdiu so svojou dvornou americkou producentkou Krysten Simone. Na jeseň pripravuje vydanie nového singla a čoskoro predstaví tiež novú hudobnú spoluprácu, v ktorej spojí sily so slovenskou hip-hopovou komunitou.

Nadácia Rádia Expres