Práve hráme

04/10/2014

Slovak Fashion Week 2014


Slovak Fashion Week: Nový rozmer slovenskej módy, 7. – 12. 10. 2014

Prvý ročník Slovak Fashion Week je nový formát módneho podujatia na Slovensku. Jeho cieľom je zapojiť módu vo všetkých jej podobách, ukázať rôznorodosť tohto segmentu a aktivovať všetky časti módneho ekosystému.

Slovak Fashion Week kombinuje moderné prezentácie s klasickými prvkami kvalitného módneho dizajnu. Princíp slovenského týždňa módy je odlišný od tých svetových, pretože vychádza z lokálnych podmienok. Opiera sa o intenzívnu medzinárodnú spoluprácu a kombinuje svetové s domácim. Slovak Fashion Week je jediné podujatie na Slovensku, ktoré zúročí celoročnú snahu dizajnérov a ich spolupracovníkov do jedného, silne viditeľného týždňa. Rôznorodý program zaujme odbornú, aj laickú verejnosť. Slovak Fashion Week sa orientuje na biznis výsledky a má dosah na kariérny rast zúčastnených dizajnérov. Neoddeliteľnou súčasťou je cielený a aktívny networking.

Slovak Fashion Council módu považuje za významnú časť našej ekonomiky, kultúry a turizmu. Jej zviditeľnením a kvalitou pomáha budovať lepšie meno Slovenska doma aj v zahraničí.

Viac info nájdeš na:  www.slovakfashionweek.com

Víťazkou našej súťaže sa stala Miroslava Lašová, ktorá poslala túto fotku. Mirka vyhrala šaty od značky We Are Not Sisters a balíček kozmetiky od Max Faktor.

foto

Odporúčame

aplikacie Rádia Expres