Práve hráme

07/05/2019

Chytľavá hudba, dobré rýmy. Spoznaj Mareka Vandráka a jeho singel Stromy


Slovenská hudobná scéna má nový objav! Volá sa Marek Vandrák, pochádza zo Spišskej Novej Vsi a k svojim piesňam si skladá hudbu aj texty. Fanúšikom predstavuje svoj prvý singel s názvom Stromy. Pre Mareka je tvorba jedným zo spôsobov, akým spracúva emócie. V zásuvke má pripravené aj ďalšie skladby a aktuálne chystá vydanie debutového albumu. Pusti si video:

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

„Hudbu aj texty si píšem sám. Konkrétne „Stromy“ som napísal dosť dávno, ešte kedysi počas štúdia na výške. Na detaily si už pravdupovediac ani nespomínam, ale viem, že som ju vtedy nedopísal celú. Niečo tomu stále chýbalo a tak som ju odložil do zásuvky. Tak to v takýchto prípadoch robievam – počkám, nech pieseň akoby sama dozrie a nesilím to v ten daný moment, keď to nejde samé od seba,“ vysvetľuje sympatický Marek.

Spevákovi a skladateľovi sa tak plnia sny. Momentálne nahráva s partiou vynikajúcich hudobníkov nový album, ktorý postupne predstaví fanúšikom.

„Tvorba pre mňa jedným zo spôsobov, akým spracúvam emócie. Keď ich cítim, tak sa ich snažím vyjadriť. A čím silnejšiu emóciu pociťujem, tým mám väčšie nutkanie vziať si do rúk gitaru a zápisník,“ uzatvára Marek Vandrák.

Zdroj: NK Factory 

Mobilné aplikácie Rádia Expres