Práve hráme

07/05/2019

Vyhraj s Birellom víkendový pobyt!


S Birellom ti bude do spevu a k tomu získaš skvelú výhru!

Vypočuj si ukážku z pesničky „S Birellom nenafúkaš“ a pošli nám prostredníctvom formulára svoj text jedného veršu na hudobný motív tejto pesničky, zakončený vetou „S Birellom nenafúkaš“. Následne čakaj na náš telefonát – ak ti zavoláme a ty nám svoj text zaspievaš v našom vysielaní, parádna výhra, víkendový pobyt na Slovensku, je tvoja!

Aby sme ťa inšpirovali, vymysleli sme takýto text – budeš kreatívnejší? 😊

V robote, či v lese,
na púšti, v pralese,
vonku alebo dnuká.
Birell mi chutí vždy,
miluje ho každý,
s Birellom nenafúkaš.

Celý text pesničky

Mám záujem o zaradenie do súťaže 'S Birellom nenafúkaš' a súhlasím so spracovaním osobných údajov na obdobie 2 mesiacov odo dňa poskytnutia súhlasu za účelom účasti v súťaži. Pravidlá súťaže sú uvedené v Štatúte súťaže a viac informácií o ochrane osobných údajov nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.

Mám záujem o odber newslettra Rádia Expres a súhlasím so spracovaním osobných údajov počas trvania môjho záujmu za účelom zasielania noviniek, exkluzívnych informácií o súťažiach a iných marketingových informácií, a ich profilovaním na základe štatistických údajov z newslettra Rádia Expres. Bližšie informácie sú uvedené v Zásadách ochrany osobných údajov.

Súťažíme každý deň od 13.5. do 17.5. v Expres Hitoch Nonstop.


Nech už to vie každý, odteraz a navždy s Birellom nenafúkaš!

S nealkoholickým pivom Birell nikdy nenafúkaš, preto si ho môžeš vychutnať aj ako osvieženie za volantom.

Viac info o nealko pive Birell

Odporúčame

aplikacie Rádia Expres