Práve hráme

29/09/2014

Stratené dievča


Vyhraj filmovú knihu.

Najskôr bola kniha, ktorá v New Yorku prekonávala rekordy v predajnosti a stala sa kultom. Teraz prichádza film! Najočakávanejšia filmová adaptácia od Twentieth Century Fox STRATENÉ DIEVČA prichádza do kín už 2. októbra. Thriller od režiséra filmov Sedem, Hra, Klub bitkárov, Podivný prípad Benjamina Buttona alebo Muži, ktorí nenávidia ženy, Davida Finchera, vás na 145 minút priklincuje do sedadiel. V hlavných úlohách sa predstavia Ben Affleck a okúzľujúca Rosamund Pike.

Knihu Stratené dievča získavajú títo výhercovia: Ivan Leška, Monika Kalisová a Iveta Šúkalová


O filme

Amy sa stratila v deň piateho výročia svadby s Nickom. Všetko naznačuje, že nezmizla dobrovoľne. Zúfalý manžel organizuje rozsiahle pátracie akcie a snaží sa robiť všetko možné pre to, aby sa jeho žena našla. Pokiaľ je to možné živá. Paralelne s tým prebieha policajné vyšetrovanie, v ktorom okrem Amy hľadajú ďalšieho človeka, ktorý má jej zmiznutie na svedomí. Ale všetky stopy, nájdené dôkazy a svedectvá Amyných blízkych ukazujú práve na Nicka. Kto to vlastne je? Trpiaca obeť zločinu alebo cynická obluda, ktorá vodí políciu za nos, aby zo seba striasla podozrenie? Kto má pravdu? Ako ju rozpoznať? A čo sa vlastne stalo s Amy?

Znepokojivých otázok pribúda a odpovede stále chýbajú. Trpí tým predovšetkým Nick, ktorý sa z miláčika médií premenil na verejného nepriateľa číslo jedna. Dobre vie, že keď sa Amy alebo jej únosca nenájdu, ponesie si toto znamenie až do konca života, ktorý možno strávi za mrežami. Pokiaľ nemá Amy skutočne na svedomí.

Stratené dievča (Gone Girl) – 2. oficiálny slovenský trailer

Odporúčame

Mobilné aplikácie Rádia Expres