Práve hráme

01/10/2014

Expres Tipovačka


Tipuj s Rádiom Expres a vyhraj skvelé ceny!

Zahraj si každý deň Expres Tipovačku a vyhraj víkendové pobyty. Každý deň dvaja poslucháči na linke a rovnaká otázka. Poslucháč, ktorého tip bude bližšie k správnej odpovedi, získa víkendový pobyt od portálu dvenoci.sk


Projekt DVE NOCI je zameraný na víkendové pobyty, ktoré však nemusíte kupovať, pretože ich môžete získať zadarmo. Portál tak nielen podporuje a propaguje cestovný ruch na Slovensku, ale hlavne odmeňuje ľudí, ktorí sa k nemu pripoja. Výhody v podobe ušetrených eur vďaka výhodnejším cenám starostlivo vybraných víkendových pobytov získavate ako člen klubu už od svojho prvého nákupu.

Členstvom v klube môžete ušetriť desiatky až stovky eur, pretože pobyty v overených hoteloch a penziónoch v najkrajších kútoch Slovenska môžete získať zadarmo! Okrem toho ušetríte aj vďaka vreckovému, ktoré dostanete pri kúpe každého akciového pobytu. Ďalšou výhodou členstva je možnosť zapojiť sa bezplatne do súťaží s desiatkami zaujímavých výhier. Navyše, odmeny za propagáciu projektu DVE NOCI v podobe víkendových pobytov a finančných bonusov sú pre členov klubu pripravené každý mesiac.

Pre vašu spokojnosť vám portál dvenoci.sk odporúča iba overené hotely a penzióny. Uprednostňuje kvalitu pred kvantitou, preto v ponuke nájdete užší výber slovenských ubytovacích zariadení. A aby ste si svoj pobyt naozaj vychutnali, ako vreckové dostanete  kredit na využívanie ďalších doplnkových služieb.

Urobte projekt DVE NOCI súčasťou svojho každodenného života a užívajte si výhody, o ktorých každý sníva!

www.dvenoci.sk – odmeny, výhody a relax!

Štatút súťaže

Mobilné aplikácie Rádia Expres