Práve hráme

15/04/2019

Billie Eilish vydáva singel bad guy, ktorý valcuje rebríčky!


Jedna z aktuálne najúspešnejších interpretiek na poli hudby Billie Eilish vydáva singel bad guy, ktorý pochádza z jej najnovšieho debutového albumu WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO?, ktorý vyšiel 29. marca. Klip k singlu bad guy natočil Dave Meyer, ktorý stojí napríklad za klipom Kendricka Lamara Humble.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Billie Eilish, ktorú prestížne časopisy opisujú ako interpretku noir popu, terror-popu Generácie Z, alebo ako kolektívne vztýčený prostredník konštrukcii teen-popového sex appealu, už nie je len formujúcim sa novým fenoménom. Prednú popovú líniu Billie definitívne dobyla EP don“t smile at me (2015), ktoré sa v tabuľke Billboard 200 držalo nepretržite 18 mesiacov a k dnešnému dňu má na konte vyše 5 miliárd streamov.

Odvtedy získala niekoľkonásobné zlaté i platinové certifikácie, jej talent ospevujú časopisy ako Vogue, New York Times alebo Rolling Stone a vystupovala v prestížnych talk show aj na najväčších festivaloch sveta, ako je Lollapalooza alebo Coachella. Aj napriek prudko stúpajúcej slávu si Billie zachováva typickú úprimnosť a až bizarnú originálnosť v neotrepanom slova zmysle.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj : Universal Music s.r.o.

Mobilné aplikácie Rádia Expres