Práve hráme

MS v hokeji sa začínajú o

Vyhraj lístky
13/04/2019

Benzina – tankuj naplno, fandi naplno!


Tankuje ťa hokej?
A nevieš sa už dočkať šampionátu?

Práve teraz môžeš v Rádiu Expres vďaka Benzine, partnerovi IIHF Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji 2019 na Slovensku, vyhrať 2 lístky na zápas slovenského tímu!
Zastav sa na čerpacej stanici Benzina v Malackách, natankuj a ak si ťa naša Miša Vrábová vyberie priamo na mieste, možno práve ty na vlastnej koži zažiješ IIHF Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2019 na Slovensku!

Alebo sa zapoj priamo z domu – pošli po výzve moderátora SMS na 0905 612 612 a čakaj na náš telefonát. V súťažnom vstupe budeme mať na linke našu Mišu aj so súťažiacim priamo na čerpacej stanici Benzina v Malackách a druhého súťažiaceho, ktorý bude náhodne vyžrebovaný zo všetkých došlých SMS. Úlohou druhého súťažiaceho bude správne určiť, koľko litrov paliva natankoval prvý súťažiaci na čerpacej stanici Benzina. Na svoju odpoveď bude mať 5 pokusov, ak bude jeden z nich správny, vyhráva 2 lístky na zápas slovenského tímu. Ak jeho odpoveď nebude správna, 2 lístky na hokejový zápas získava súťažiaci na čerpacej stanici.

Súťažíme každý deň popoludní od 15.4. do 19.4.

V pondelok 15.4. vyhral 2 lístky na zápas Nemecko – Slovensko Jožko, ktorý na čerpacej stanici Benzina v Malackách natankoval 82 litrov paliva.

V utorok 16.4. vyhral 2 lístky na zápas Slovensko – Kanada Jaro, ktorý na čerpacej stanici Benzina v Malackách natankoval 6 litrov paliva.

V stredu 17.4. vyhral 2 lístky na zápas Nemecko – Slovensko Michal, ktorý na čerpacej stanici Benzina v Malackách natankoval 27 litrov paliva.


Benzina sa po 15 rokoch vracia na Slovensko!

A pri tejto príležitosti môžeš súťažiť aj o ďalšie lístky na IIHF Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2019 na Slovensku alebo ďalšie hokejové výhry. Stačí, keď v období od 12.4.2019 do 12.5.2019 natankuješ aspoň 30 litrov paliva na čerpacej stanici Benzina Malacky, pošleš kód z účtenky a budeš zaradený do súťaže o skvelé hokejové ceny.

Viac info o súťaži Benzina

Štatút súťaže

aplikacie Rádia Expres