Práve hráme

22/09/2014

Hraj s nami o lístky na úžasných IL DIVO!


Fenomenálni IL DIVO a ich špeciálny hosť LEA SALONGA vám zaspievajú tie najznámejšie hity z najväčších svetových muzikálov. Neopakovateľná atmosféra, neopakovateľný zážitok!

Počúvaj Made in Wallner, každý deň hráme o dva lístky.

Sobota 27. september – Zimný štadión Ondreja Nepelu, Slovnaft Aréna. 

Počas septembrového koncertu Il Divo na Slovensku bude slávne zoskupenie sprevádzať muzikálová speváčka a herečka Lea Salonga, držiteľka ocenenia Tony & Olivier Award. Bude to už tretie vystúpenie známych lámačov ženských sŕdc na Slovensku. Po oboch vypredaných šou bude bratislavská Slovnaft Aréna opäť praskať vo švíkoch vďaka populárnemu zoskupeniu interpretov klasickej a popovej hudby. Okrem toho, že sa ženám z členov kapely podlamujú kolená, Il Divo celosvetovo predalo vyše 26 miliónov albumov a tentoraz prináša to najlepšie z broadwayských muzikálov. Il Divo predstaví svoj šiesty štúdiový album s názvom A Musical Affair, kompiláciu slávnych broadwayských songov ako Fantóm opery či West Side Story. Album obsahuje duetá s Barbrou Streisand či Nicole Scherzinger.

Viac informácií nájdete na: www.IlDivo.com a www.vivien.sk

Lístky sú v predaji v sieti Ticketportal, Eventim a Predpredaj.sk.

IL DIVO

Il Divo je najznámejšia medzinárodná vokálna pop-operná skupina. Predala vyše 26 miliónov albumov, získala vyše 50 prvenstiev v singlovom rebríčku, 160 zlatých a platinových platní. Ich albumy sa predávajú vo vyše 33 krajinách sveta. Medzinárodné kvarteto tvoria tenorista Urs Buhler zo Švajčiarska, barytonista Carlos Marin zo Španielska, popový spevák Sébastien Izambard z Francúzska a tenorista David Miller z USA. Zoskupenie Il Divo po prvýkrát vystúpilo v roku 2003.

Mobilné aplikácie Rádia Expres