Práve hráme

26/04/2019

Jonas Blue o pocite rebelskej lásky v novinke What I Like About You


Multiplatinový hitmaker Jonas Blue vydáva singel What I Like About You, na ktorom spolupracoval s dánskou popovou umelkyňou Theresou Rex. Singel zachytáva pocit a vzrušenie zo začínajúcej lásky z perspektívy vzťahu rebelskej povahy.

Theresa Rex sa dostala do povedomia verejnosti hlavne vďaka spolupráci na singli Solo Dance s Martinom Jensenom. „Odvtedy, ako som počul Theresin hlas na Solo Dance, chcel som s ňou skôr či neskôr niečo nahrať. Jej hlas má unikátny tón, nezameniteľný charakter a ešte k tomu je plný emócií,“ komentuje zvolenú spoluprácu Jonas. Pusti si novinku:

Jonas Blue – What I Like About You ft. Theresa Rex (Official Video)

DJská superstar, celosvetovo známy producent a nezávislý hitmaker Jonas Blue má na konte úctyhodnú zbierku hitov – za všetko hovoria MamaFast CarPerfect StrangersBy Your Side, alebo Polaroid, ktoré zožali obrovský úspech. Na Youtube má takmer každý z nich viac ako 300 miliónov zhliadnutí a umiestnil sa na prvých piatich priečkach hitparád.

Minulý rok Jonas navyše vydal úspešný debutový album Blue. Celkovo má na svojom konte viac ako 7 miliárd streamov, viac ako 38 miliónov predaných singlov, päť nominácií na BRIT Award a 4 z jeho 5 singlov boli viac ako 120x po celom svete certifikované platinovými. Jeho kariéra pritom trvá necelé dva roky. Hudobne Jonas spája tanečnú hudbu s popom.

Zdroj: Universal Music s.r.o.

aplikacie Rádia Expres