Práve hráme

06/03/2019

IMT Smile sa vracajú do Východnej, pre divákov chystajú veľkolepú hudobnú mega šou!


Jedna z najobľúbenejších slovenských kapiel IMT Smile sa po minulom roku opäť vracia do Východnej. Na pódiu jedného z najkrajších slovenských amfiteátrov plánujú znovu vystúpiť práve kvôli jedinečnej atmosfére minuloročného koncertu, za ktorú vďačia nie len krásnemu prostrediu, ale predovšetkým úžasnému publiku. Záznam z tohto koncertu dokonca odvysielala Televízia JOJ počas Vianoc.

https://www.expres.sk/144067/expres-live-i-m-t-smile-budeme-to-stale-my/

„Východná je pre nás výnimočná. To miesto aj amfiteáter majú v sebe obrovské čaro. Počas nášho minuloročného koncertu tam bola skvelá atmosféra od prvej sekundy. Ohlasy od našich fanúšikov boli neuveriteľné. Sme veľmi radi, že sa sem opäť vraciame. Aj tento rok prinesieme skvelých hostí a ich mená zverejníme už čoskoro,“ s nadšením zaspomínal na minuloročný koncert Ivan Tásler a dodal: „IMT Smile bude toto leto hrať na Slovensku len zopár koncertov. Väčšinu leta budeme vystupovať v Českej republike. O to viac sa tešíme na Východnú 2019!“ 

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Počas horúceho letného večera si IMT Smile pre svojich fanúšikov pripravili veľkolepú hudobnú šou, kde zaznejú nie len ich najväčšie hity, ale aj množstvo pesničiek z najnovšieho albumu Budeme to stále my. Tak, ako to má kapela vo zvyku, aj tentokrát sa môžete tešiť na špeciálnych hostí, ktorých prezradia už čoskoro.

Nenechaj si ujsť jedinečný koncert pri západe slnka! Vychutnajte si nezabudnuteľný hudobný večer plný kvalitnej muziky, notoricky známych melódií, dobrej nálady a nekonečnej energie. Vstupenky na koncert vo Východnej, ktorý bude 13. 7. sú v predaji v sieti Ticketlive.sk alebo na imtsmile.com .

Mobilné aplikácie Rádia Expres