Práve hráme

22/02/2019

5 Seconds of Summer a Julia Michaels predstavujú spoločnú novinku Lie To Me


Austrálska poprocková kapela 5 Seconds of Summer vydáva singel Lie To Me, na ktorom spolupracovali so speváčkou Juliou Michaels. Predchádzajúci úspešný singel 5SOS Youngblood sa stihol vo všemožných rebríčkoch, ako sú napríklad tie od Spotify, iTunes alebo Shazamu, umiestniť v prvej desiatke a na YouTube si pripísal vyše 117 miliónov zhliadnutí. Rovnomenný album kapele vyslúžil od magazínu Rolling Stone prezývku „najväčší nový rockový interpret sveta“. Pusti si novinku:

5 Seconds of Summer – Lie To Me (Audio) ft. Julia Michaels

Debutového eponymného albumu 5SOS sa predalo cez tri milióny kópií a spoločne s druhým albumom Sounds Good Feels Good sa umiestnil na prvom mieste Billboard 200. Singel She ‚s Kinda Hot sa stal bezkonkurenčným hitom v 44 krajinách. Kapela bola ocenená American Music Awards, People ‚Choice Award, iHeartRadio Music Award, piatich MTV European Music Award a MTV Video Music Award.

Julia Michaels nie je len speváčkou, takisto sa v minulosti sama autorsky podieľala napríklad na hudbe Justina Biebera alebo Seleny Gomez a ďalších hviezd ich formátu. Jej úspech je zrejme zásluhou neuveriteľne úprimných a unikátnych textov. Po necelom roku na scéne Julia Michaels získala nomináciu na Grammy v kategóriách Best New Artist a Song of The Year za megahit Issues. Skladba bola trikrát platinová a na YouTube získala cez 140 miliónov zhliadnutí. Vzápätí sa objavila na skladbách Clean Bandit, Keitha Urbana, Shawna Mendesa alebo Migos.

Zdroj: Universal Music s.r.o.

Nadácia Rádia Expres