Práve hráme

No Name – Sluby (Official Video)

12/06/2013

No Name – Sľuby


V hlavnej úlohe bubeník Ivan Timko a neznáma kráska z Prahy – to je atmosféra nového videoklipu skladby Sľuby skupiny No Name, ktorý sa práve dostal k fanúšikom skupiny.

„Ivan nič nenamietal a zhostil sa svojej úlohy okamžite,“ vysvetľuje spevák Igor Timko. „Na koncertoch je Ivan za bicími úplne vzadu, nech si ho teda diváci konečne užijú z prvej ruky,“ dodáva Timko. „Ivan bol pri nakrúcaní absolútne prirodzený a zvládol to bravúrne. Naše predstavy splnil nad očakávanie,“ pochválil brata Ivana Igor.

Kapela potrebovala do videoklipu osloviť dievča, ktoré bude ochotné sa na malú chvíľu vyzliecť. A tu narazili na problém – jednej to nedovolil priateľ, druhej rodičia, tretia malá príliš veľa tetovania na chrbte. Nakoniec im zo zapeklitej situácie pomohla kamarátka z Prahy, ktorá si urobila výlet do Košíc a videoklip s kapelou nakrútila.

„V tejto piesni sme sa rozhodli zhudobniť poklad slovenského jazyka a tým je slovíčko ľúbiť. Pátral som po inom jazyku, kde by sa tento špecifický stupeň lásky objavil. Ostatné jazyky majú ekvivalent mám ťa rád a milujem ťa, ale ľúbiť sa dá iba v slovenčine,“ – vysvetľuje Igor Timko výber nového singla z albumu.

Režisérskej úlohy sa tentokrát zhostili Patrik Pašš a Peter Budinský. „V rámci technológie sme tentokrát využili red kamerou nasnímané hrané fragmenty, ktoré sme v ďalšej etape postprodukčne kombinovali do živých sureálnych obrazov,“ hovorí režisérska dvojica.

Odporúčame

Mobilné aplikácie Rádia Expres