Práve hráme

12/05/2014

Expres tipovačka


Vyhraj hotovosť s U kontom od UniCredit Bank

Zahraj si každý deň tipovačku a vyhraj finančnú hotovosť od UniCredit Bank.

Každý deň dvaja poslucháči na linke a rovnaká otázka. Poslucháč, ktorého tip bude bližšie k správnej odpovedi – vyhráva 50€, ktoré mu UniCredit Bank pripíše na U Konto, ktoré výhercovi otvorí.


sutaz Uni 2Slováci majú dôvod k zmene banky vďaka novému U kontu od UniCredit Bank

Na Slovensku doteraz nebola taká banková ponuka, pre ktorú by sa nám vo veľkom oplatilo meniť banku. Hoci už dlhšie platia pravidlá, ktoré uľahčujú klientom prechod z jednej banky do druhej, banku veľmi nemeníme.

Zisťovali sme, čo by Slovákov podnietilo zmeniť banku. Väčšina si želá zrozumiteľné poplatky, zadarmo to ale byť nemusí. Všetci chcú prístup k bankovým službám vždy a všade. A pokiaľ sa rozhodnú a vyberú si nového správcu svojich financií, očakávajú, že sa banka postará o všetku administratívu.

Predstavte si bankové konto, za ktoré nemusíte platiť žiadne mesačné poplatky. Predstavte si konto, kde neplatíte za žiadne prichádzajúce a odchádzajúce elektronické transakcie. Keď budete posielať platby za nájom, energie alebo napríklad vianočné darčeky, nebude vás to stáť nič navyše. Podobné služby mohli doteraz získať len niektorí s vysokým príjmom v obmedzenej miere. Teraz sú dostupné takmer pre každého.

Podmienka je jediná – zasielať na účet aspoň 400 Eur mesačne.

Prieskum odhalil aj to, že Slováci milujú hotovosť a neplánujú sa jej vzdať. Na rozdiel od severských národov, kde jasne dominujú platobné karty nad bankovkami a mincami, všetci nosíme v peňaženke od 10 do 40 EUR. Taktiež sa rozčuľujeme pri každom hľadaní z bankomatu, pri vyúčtovaní poplatkov za výbery v hotovosti z bankomatu alebo pri návštevách zmenárni pred dovolenkou. Tomu je teraz koniec. Klient, ktorý používa U konto, môže vyberať z akéhokoľvek bankomatu doma i v zahraničí bez poplatku.

Študenti a mladí do 27 rokov môžu využívať U konto bez finančnej podmienky. Je to jednoducho účet, ktorý si dnes založíte a využívate až do dôchodku. Účet zároveň umožní prístup k ďalším výhodným bankovým službám. Nejde o žiadnu akčnú ponuku, uvedené podmienky UniCredit Bank garantuje 10 rokov.

Zmena banky je jednoduchá

NOVÉ U KONTO V PRAXI

  • Žiadny mesačný poplatok za vedenie účtu
  • Debetná karta k účtu zdarma
  • Výbery zo všetkých bankomatov doma i v zahraničí zdarma
  • Žiadne poplatky za prichádzajúce a odchádzajúce elektronické platby
  • Online a mobile banking
  • Skvelý účet, ktorý vám umožní využívať ďalšie služby

Ako na to?
K otvoreniu nového účtu od UniCredit Bank budete potrebovať len občiansky preukaz. Zrozumiteľný postup, krok za krokom nájdete na adrese www.prejdemhladko.sk. Pre prípadné otázky je klientom k dispozícii bezplatná telefonická linka *1111 alebo 0800 14 00 14.

Ako si môžem účet otvoriť?
O nový účet si môžete jednoducho požiadať na všetkých pobočkách UniCredit Bank alebo prostredníctvom e-shopu www.unicreditshop.sk. Vybavenie je rýchle, stačí len niekoľko minút Vášho času.

Odporúčame

aplikacie Rádia Expres