Práve hráme

21/02/2014

Transmission – The Spiritual Gateway


Vyhraj lístky na fantastickú tanečnú akciu

V sobotu 15. marca 2014 privíta Bratislava najväčšiu indoor tanečnú akciu v strednej a východnej Európe a my máme 10 lístkov, o ktoré hráme od nedele u Doda s Monou. Celý týždeň, každý deň jeden výherca dvoch lístkov na túto skvelú show.

Legendárna Transmission prichádza do Slovnaft Areny. Po vypredanom a veľmi úspešnom desiatom pokračovaní v domovskej pražskej O2 Arene vyráža Transmission do sveta. Fantastickú atmosféru doplnenú o svetové DJ-ské mená a špičkovú techniku zažilo na vlastnej koži už veľké množstvo fanúšikov elektronickej scény.

Transmission, ktorá je známa pre svoj kryštalický zvuk, nádherné lasery a špeciálne efekty vás vezme na celonočnú magickú cestu, kde svetové DJ-ské špičky a všetci návštevníci vytvoria jedinečnú atmosféru plnú eufórie. Transmission sa líši od ostatných akcií aj tým, že má na každú edíciu špeciálnu tému, ku ktorej sa viaže príbehová línia celého večera. Návštevníci sa tak vydávajú na dobrodružnú cestu, v Bratislave sa môžu tešiť na vstup do The spiritual gateway. Tento doposiaľ najúspešnejší koncept je hudobnou a párty udalosťou, ktorú fanúšikom top akcií netreba predstavovať.

Transmission | The Spiritual Gateway@Bratislava Aftermovie (BANGER.SK)

aplikacie Rádia Expres