Práve hráme

10/02/2014

Lego príbeh v kinách od 6. februára


Poznáme výhercov

Najočakávanejší animovaný film tejto sezóny prichádza do našich kín. Postavičky svetoznámeho lega ožívajú a svet sa… jednoducho poskladá. Aj v slovenských kinách už od 6. februára 2014.

Pri príležitosti Lego príbehu v našich kinách sme priniesli jedinečnú súťaž o päť filmových balíčkov. V každom z nich nájdeš detské filmové tričko, lego stavebnicu z rady Lego Movie a dva lístky do kina v meste podľa vlastného výberu. A poštár už čoskoro zazvoní na týchto miestach:

Maroš Žitný, Báb
Júlia Legutková, Spišská Belá
Michal Buljak, Martin
Ján Molek, Giglovce
Alexandra Dibdiaková, Sučany

Gratulujeme a výhercov budeme kontaktovať.

LEGO Pribeh – dabovany trailer

O filme: Originálny počítačovo animovaný príbeh v 3D hovorí príbeh Emmeta, bežnej, poslušnej a dokonale priemernej LEGO mini postavičky, ktorá je omylom identifikovaná ako tá najvýnimočnejšia osoba, v ktorej rukách leží záchrana sveta. Zrazu sa ocitne v spoločenstve cudzincov na epickej výprave za zastavením diabolského despotu. Na túto cestu je však Emmet beznádejne nepripravený. Režiséri Phil Lord a Christopher Miller napísali aj scenár, podľa príbehu Dana Hagemana, Kevina Hagemana, Phila Lorda a Christophera Millera, vytvorenom na LEGO konštrukčných hračkách. Vo filme uvidíme niektoré z najpopulárnejších LEGO postavičiek, pričom sa nám predstavia aj niektoré nové. Fanúšikovia, ktorí už po celé generácie obdivujú inovatívne hračky a nesmierne populárne video hry s LEGO tematikou tento jedinečný svet uvidia tak, ako nikdy predtým.

Odporúčame

aplikacie Rádia Expres