Práve hráme

16/12/2013

Objav votrelca v predajni


Pozri sa, kto vyhral a zisti, kto sa „votrel“ do predajne

Rádio Expres a značka RESERVED ti priniesli skvelú súťaž o poukážky, s ktorými sa môžeš obliecť do svetových trendov za rozumné ceny.

Každý deň sme na našej stránke uverejnili fotografiu predajne RESERVED. Niečo však na nej bolo navyše, niečo, čo do tejto predajne jednoducho nepatrí.

Ak si každý deň objavil „votrelca“, bol si v hre. Žrebovali sme z 1400 odpovedí. Tu sú mená výhercov a pod nimi správne odpovede. Výhercom gratulujeme a posielame poukážky na nákup v RESERVED v hodnote 30€. Nové super oblečenie už čoskoro budú vyberať:

  • Alena Macurová, Kálnica pri Novom Meste nad Váhom
  • Lenka Božeková, Čadca
  • Marián Kovár, Sološnica
  • Miriam Žilová, Turčianske Teplice
  • Silvia Ondrašovičová, Košice

A TOTO BOLI VOTRELCI, KTORÍ SA „VOTRELI“ DO PREDAJNE RESERVED…

01


Značka RESERVED bola založená v roku 1998 spoločnosťou LPP, a.s. Gdansk, Poľsko. Pôvodne sa firma LPP, a.s. zaoberala veľkoobchodnou činnosťou a od roku 2000 sa značka RESERVED predáva výhradne vo vlastných predajniach, ktorých je cca 500 v 12 krajinách v celej Európe.

V dámskej móde sa kladie dôraz na ženskosť, ženskú siluetu, veľké výstrihy vpredu a vzadu sú spestrené korálkami, volánikmi, šnúrkami, nášivkami, potlačami, skrčeným prvkami, podľa toho, čo momentálne letí a je trendy.

Pánska móda je určená mužom, ktorých mužskosť vynikne v sakách z ľahkých materiálov, zmiešaním klasického štýlu s jemnými extravagantnými doplnkami. Klasika je skĺbená s imidžom moderného muža, elegancia s pohodlnosťou a voľnosťou.

Detská móda je pestrá, navzájom kombinovateľná, spestrená potlačou, nášivkami, výšivkami, vkladanými aplikáciami. Novinkou je móda pre najmenších už od 0- 3 mesiacov.

Značka RESERVED sa predáva vo viacerých krajinách Európy a preto musí byť kosmopolitná. Výrobca tejto značky má tím návrhárov, ktorí sú odborníkmi na módu a kladú dôraz na najnovšie svetové módne trendy, sú spolutvorcami módy.

aplikacie Rádia Expres