Práve hráme

06/08/2014

Vyhraj naháňanie búrky v Alabame


Do kín prichádza akcia roka, film V oku búrky

Do kín sa rúti jedna z najočakávanejších akcií tohto roku. Poveternostná i filmová smršť V oku búrky príde do kín 7. augusta a vďaka najvymakanejším efektom súčasnosti sa môžeš tešiť na parádny a realistický zážitok.

Naháňanie búrky však môžeš zažiť aj na vlastnej koži. Rádio Expres ti pri príležitosti premiéry filmu V oku búrky prináša absolútnu smršť zážitkov v podobe výletu do Alabamy, kde budeš s najväčšími odborníkmi naháňať búrku.

Počúvaj Rádio Expres a hraj o výlet pre dve osoby s ubytovaním a dopravou do Alabamy v priebehu roka 2015, ktorý zahŕňa:

* 4 noci v hoteli v Huntsville, Alabama
* účasť na „naháňaní“ búrky s tímom Severe Weather Institute v Huntsville v Alabame
* návšteva v lokálnej televízii WAFF 48 a vyskúšanie si moderovanie počasia – výherca dostane aj DVD so svojou moderovačkou

A navyše máme každý deň pre jedného hráča skvelý filmový balíček, vrátane 2 lístkov do kina…

V OKU BÚRKY – v kinách od 7. augusta – F2

O filme: Mesto Silverton počas jediného dňa zničia nečakané útoky tornáda. Celé mesto je odsúdené na milosť nevypočítateľných a vražedných smrští, a lovci búrok predpovedajú, že to najhoršie ešte len príde. Väčšina ľudí hľadá úkryt, ale niektorí mieria priamo do smršte. Otázkou je, ako ďaleko až zájde lovec búrok, keď má príležitosť, ktorá sa už nemusí opakovať? Film rozprávaný z pohľadu profesionálnych lovcov búrok, vzrušenie-hľadajúcich amatérov aj odvážnych obyvateľov mesta. V oku búrky vás vezme priamo do oka búrky, kde budete môcť pozorovať matku prírodu priamo pri jej extrémnom vyčíňaní.


Dôležité upozornenie: Výherca musí mať viac, ako 18 rokov. Výherca i jeho spolucestujúci musí mať biometrický cestovný pas platný ešte minimálne pol roka po návrate. Na cestu do USA nie sú potrebné víza, avšak cestujúci musí mať cestovnú autorizáciu ESTA (Electronic System for Travel Authorization) pred vstupom na palubu lode alebo lietadla smerujúceho do USA. Túto si výhercovia zabezpečujú sami.

Odporúčame

Mobilné aplikácie Rádia Expres