Práve hráme

06/07/2014

Expres tipovačka


Tipuj a vyhraj skvelé dovolenky od zľavového portálu Zľavomat

Zahraj si každý deň v rannej show Expres tipovačku a vyhraj skvelé darčeky od zlavomat.sk. Každý deň dvaja poslucháči na linke a rovnaká otázka. Poslucháč, ktorého tip bude bližšie k správnej odpovedi, vyhráva. A o čo sa hrá? O tieto fantastické ceny…

Pondelok, 7.7. – Rodinná dovolenka v hoteli Marlene***na Kysuciach

01_marlene

Wellness pobyt pre dve osoby na 3 dni s polpenziou (platný do 1.10.2014)
Príďte si oddýchnuť do čistučkého vzduchu a horského prostredia Kysúc, užívajte si množstvo atrakcií a bohatú polpenziu. Deti do 12 rokov na prístelke majú pobyt zadarmo!

Utorok, 8.7. – Rodinná dovolenka v ALTIS Resort**** pri Oravskej priehrade

02_altis

Letný wellness pobyt pre dve osoby na 3 dni s polpenziou (platný do konca augusta)
Pobyt v prekrásnom prostredí pri Oravskej priehrade, nie len pre dvojice, ale i celé rodiny. 2 noci s bohatou polpenziou, pestrým wellness i neobmedzeným prístupom k vonkajším slnečným bazénom. Využite tiež perfektnú lanovú dráhu. Dve deti zdarma!

Streda, 9.7. – Luxusná letná rodinná dovolenka v apartmánoch Via Jasná****

03_via jasna

Wellness pobyt pre dve osoby na 3 dni s polpenziou (platný do 15.9.2014)
Užite si relax v objatí Nízkych Tatier, vo dvojici alebo s celou rodinou na 5* dovolenke v apartmánovom dome Via Jasná. Zažite tak 3 alebo 4 dni plné aktívneho oddychu, jedinečného komfortu, chutnej polpenzie a vytúženého wellnessu. Objavujte krásy Jasnej. Bonus! Dieťa do 5 rokov ubytovanie a polpenziu zdarma a deti do 12 rokov ubytovanie zdarma!

Štvrtok, 10.7. – Pobyt v hoteli Plejsy*** Wellness & Fun Resort pre dvoch

04_plejsy

Wellness pobyt pre dve osoby na 3 dni s polpenziou (platný do 22.12.2014)
Skvelé letné pobytové balíky v hoteli Plejsy*** We¬llness & Fun Resort! Užite si wellness, relaxujte, oddychujte, športujte! Ak dovolenka na Slovensku, tak rovno v Slovenskom raji!

Piatok, 11.7. – Pobyt v krásnom prostredí Terchovej v Hoteli Boboty*** pre dvoch

06

Wellness pobyt pre dve osoby na 3 dni s polpenziou (platný do 22.12.2014)
Užite si krásny pobyt v ešte krajšom prostredí malebnej Terchovej v Hoteli Boboty*** s neobmedzeným vstupom do bazéna a sauny. Zažite pokoj a dokonalý relax!


00_foto_sutaz

Keď je celá rodinka pokope, hneď je veselšie! Zľavomat ponúka desiatky pobytov za zvýhodnené ceny pre celé rodiny (niekedy dokonca pre dieťa úplne zadarmo) ! Vydajte sa na rodinnú dovolenku po Slovensku alebo k moru. Krásne okolie, výborný wellness a skvelá zábava! Napríklad aj tento víkend :).
Zľavomat ako prvý zľavový portál prichádza s absolútnou novinkou – last minute pobyty! Objednajte si pobyt na vami zvolený termín. Vďaka tejto novinke už nemusíte volať do hotela, kedy majú voľné izby. Stačí si zakúpiť pobyt na presný termín, zbaliť sa, pripútať sa a vyraziť za relaxom a dobrodružstvom. Tak kam sa vydáte?

Zľavomat.sk – Žite bohatší život.

Na stiahnutie

Štatút hry

aplikacie Rádia Expres