Práve hráme

14/12/2018

Sir Tom Jones sa po štyroch rokoch vráti do Bratislavy!


Hudobnými cenami ovenčená spevácka ikona Tom Jones si to v júni 2019 namieri do bratislavskej NTC Arény. Publiku ponúkne prierez svojej vyše 50-ročnej tvorby. Žijúca legenda sa po štyroch rokoch predstaví slovenskému publiku. Live show speváka, ktorý popiera zákony času, sa uskutoční 20. júna 2019.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Dobrou správou je, že väčšie priestory, v ktorých sa energické vystúpenie svetovo uznávaného speváka uskutoční, pojmú oveľa väčšie publikum,  čo sa odrazí i na príjemných cenách vstupeniek. „Veľmi sa tešíme, že sa nám s manažmentom Toma Jonesa podarilo dohodnúť na halovom koncerte. Kapacita NTC Arény je v porovnaní s Bratislavským hradom, na ktorom Sir Jones naposledy vystupoval, mnoho násobne vyššia.  Vďaka tomu návštevníkom koncertu vieme ponúknuť vstupné už od 49,- Eur,“ za agentúru Vivien informovala PR manažérka Janka Marczellová.

V rámci svojho vystúpenia v bratislavskej NTC Aréne dňa 20.6.2019 legendárny spevák publiku predstaví aj svoje najväčšie hity. Prítomní si budú môcť spolu s Tomom Jonesom zaspievať aj skladby ako Delilah, She´s a Lady, It´s not unusual, Sexbomb, či bondovku Thunderball.

Sir Thomas Jones Woodward má na svojom konte viac ako 100 miliónov predaných hudobných nosičov. V roku 2006 mu kráľovná Alžbeta II. udelila rytiersky titul za výnimočný prínos v oblasti hudby. Tom Jones je držiteľom viacerých hudobných ocenení, vrátane Grammy, MTV Video MusicAwards,  Brit Awards  a mnoho ďalších.

To, že sir Tom Jones zreje ako víno, ste mali možnosť vidieť napríklad v britskom The Voice 2018. 

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Vstupenky na čerstvo ohlásený koncert TOM JONES LIVE v predaji na www.vivien.sk a v sieti Ticketportal.

Kúpiť vstupenky
Mobilné aplikácie Rádia Expres