Práve hráme

14/12/2018

Sir Tom Jones sa po štyroch rokoch vráti do Bratislavy!


Hudobnými cenami ovenčená spevácka ikona Tom Jones si to v júni 2019 namieri do bratislavskej NTC Arény. Publiku ponúkne prierez svojej vyše 50-ročnej tvorby. Žijúca legenda sa po štyroch rokoch predstaví slovenskému publiku. Live show speváka, ktorý popiera zákony času, sa uskutoční 20. júna 2019.

Tom Jones & Mousse T – Sexbomb (Official Music Video)

Dobrou správou je, že väčšie priestory, v ktorých sa energické vystúpenie svetovo uznávaného speváka uskutoční, pojmú oveľa väčšie publikum,  čo sa odrazí i na príjemných cenách vstupeniek. „Veľmi sa tešíme, že sa nám s manažmentom Toma Jonesa podarilo dohodnúť na halovom koncerte. Kapacita NTC Arény je v porovnaní s Bratislavským hradom, na ktorom Sir Jones naposledy vystupoval, mnoho násobne vyššia.  Vďaka tomu návštevníkom koncertu vieme ponúknuť vstupné už od 49,- Eur,“ za agentúru Vivien informovala PR manažérka Janka Marczellová.

V rámci svojho vystúpenia v bratislavskej NTC Aréne dňa 20.6.2019 legendárny spevák publiku predstaví aj svoje najväčšie hity. Prítomní si budú môcť spolu s Tomom Jonesom zaspievať aj skladby ako Delilah, She´s a Lady, It´s not unusual, Sexbomb, či bondovku Thunderball.

Sir Thomas Jones Woodward má na svojom konte viac ako 100 miliónov predaných hudobných nosičov. V roku 2006 mu kráľovná Alžbeta II. udelila rytiersky titul za výnimočný prínos v oblasti hudby. Tom Jones je držiteľom viacerých hudobných ocenení, vrátane Grammy, MTV Video MusicAwards,  Brit Awards  a mnoho ďalších.

To, že sir Tom Jones zreje ako víno, ste mali možnosť vidieť napríklad v britskom The Voice 2018. 

Tom Jones Performs ‚It’s Not Unusual‘: Blind Auditions | The Voice UK 2018

Vstupenky na čerstvo ohlásený koncert TOM JONES LIVE v predaji na www.vivien.sk a v sieti Ticketportal.

Kúpiť vstupenky
Nadácia Rádia Expres