Práve hráme

07/11/2018

Fantastická správa! Florence + The Machine otvoria Colours of Ostrava 2019


Po legendách The Cure oznamuje festival Colours of Ostrava ďalšiu veľkú hviezdu súčasnej hudby – britskú kapelu Florence + The Machine, ktorá zažije v areáli Dolních Vítkovic svoju českú koncertnú premiéru. V ich čele stojí speváčka a skladateľka Florence Welch, „majiteľka“ jedného z najpôsobivejších hlasov, ktorý je v tejto dobe možné počuť z hudobných pódií.

Florence + The Machine – Hunger

„O vystúpení Florence + The Machine na našom festivale sme sa snažili už dlho. Budúci rok je to tak pre nás po The Cure ďalší veľký splnený sen. Koncerty Florence Welch predchádza skvelá povesť, takže veríme, že na návštevníkov v industriálnom areáli Dolních Vítkovic čaká výnimočný hudobný zážitok,“ hovorí riaditeľka Colours of Ostrava Zlata Holušová.

Colours of Ostrava 2018 | Aftermovie

Osemnásty ročník festivalu Colours of Ostrava sa uskutoční od 17. do 20. júla 2019 opäť v úchvatnom industriálnom areáli ostravských Dolních Vítkovic. Program na 20 scénach ponúkne cez 350 programových bodov – pri koncertoch viac ako 120 zahraničných a domácich kapiel taktiež diskusie v rámci medzinárodného fóra Meltingpot, divadlá, workshopy, filmy, výtvarné inštalácie a ďalšie sprievodné aktivity.

Florence + The Machine – Big God

Billboard, shot by Nicole Nodland

Posted by Florence + The Machine on Wednesday, October 17, 2018

Mobilné aplikácie Rádia Expres