Práve hráme

05/11/2018

Fascinujúce prerábky bytov. Inšpirujte sa!


Viete, čo je na prestavbe alebo prerábke bytu to najlepšie? Ten pocit, keď je všetko hotové, vy si sadnete do kresla a pozeráte sa na tú krásu. Možností, ako si prerobiť byt, či dom, je mnoho. Niekto si na to trúfne sám, niekto to zverí firme. Vybrali sme pre vás zaujímavé rekonštrukcie z celého sveta. Inšpirujte sa.

Prerobenie tohoto krásneho bytu trvalo až rok, ale na videu veľmi pekne vidno, že práca je naozaj kvalitná a sú použité len tie najlepšie materiály.

Predtým
Potom

Timelapse renovated apartment 1 year in 6 minutes. (ремонт квартиры за 6 минут)

Zaujímavé je sledovať aj prerábku z exotickej zeme. Najmä preto, že vidno, že vkus sa stáva unifikovaným, a že byt, na aký sme zvyknutý v Európe, sa dá v pohode nájsť napríklad v Singapure. Pozrite si rekonštrukciu práve odtiaľ.

Predtým
Potom

The Local INN.terior: Full Renovation Time Lapse

Zaujímavou kategóriou videí z rekonštrukcie je Rusko. V bohatých mestách ako je Moskva, sa dajú vidieť byty a rezidencie za milióny dolárov, v chudobnejších častiach zeme si ľudia prerábajú byty často sami. Niekedy človek až pocíti ľútosť, keď vidí z akých strašidelných bytov sa im za veľkého úsilia podarí urobiť aký, taký obývateľný byt. Na ďalšom videu vidno, že ak človek nemá vysoké nároky, vystačí si aj s kopou práce, ktorú zavŕši veľkometrážnou tapetou :-)

Predtým
Potom

Ремонт квартиры своими руками фильм

Nasledujúca rekonštrukcia je zaujímavá tým, že si ju robili manželia z väčšej časti sami. Obaja sú veľmi zruční, obaja so zmyslom pre detail a na výsledku sa obe tieto vlastnosti veľmi podpísali.

Predtým
Potom

GoPro Hero 3 Home Renovation Timelapse

Na internete nájdete aj plno falošných a vopred zahraných rekonštrukcií. Dobrý príklad je toto americké video, kde vám ukážu „akože“ opustený, zanedbaný a zničený byt a oni ho v rekordne rýchlom čase rekonštruujú. V tomto prípade hovoria o 58 minútach. Nájdu sa ľudia, ktorí tomu uveria.

INSANE APARTMENT RENOVATION IN JUST 58 MINUTES

Ak sa chystáte do nového bytu alebo si zrekonštruovať svoj starý byt, Prvá stavebná sporiteľňa má pre vás výhodné riešenie! A okrem toho aj skvelú súťaž o minimálne 100 EUR!

Viac info

PSS

Nadácia Rádia Expres