Práve hráme

25/10/2018

Eros Ramazzotti vydáva nový album, príde aj do Bratislavy


Eros Ramazzotti vydal prvý singel Vita Ce Nè z pripravovaného rovnomenného albumu. Okrem prvej skladby ohlásil i spolupráce s ďalšími speváckymi hviezdami, ktoré sa objavia na rovnomennom CD. Svoj najnovší hudobný počin slovenskému publiku naživo predstaví v októbri 2019.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Talianska pop-rocková hviezda Eros Ramazzotti len nedávno zverejnil dátumy celosvetového turné k novému albumu Vita Ce Nè, ktorý sa na pultoch predajní objaví už na sklonku novembra tohto roku. Niekoľkomesačná koncertná šnúra vyvrcholí v Európe. Slováci si Ramazzottiho novú štúdiovku, ale aj jeho legendárne hity, majú možnosť vychutnať 5. 10. 2019 na bratislavskom štadióne Ondreja Nepelu.

Okrem prvej skladby z pripravovaného albumu, ktorý uzrie svetlo sveta o mesiac, Eros Ramazzotti odhalil i sľubovaných hostí, s ktorými nahral duety. CD, ktoré bude obsahovať 15 piesní a vyjde v dvojjazyčnej mutácii – talianskej a španielskej, obsahuje tri spolupráce. Azda najväčším prekvapením bude spoločná skladba s Luisom Fonsim, ktorého megahit Despacito valcoval internet a stal sa celosvetovo, ale aj v našej krajine, najsledovanejším hudobným videom roka 2017. Či bude spoločná skladba naspievaná celá v španielčine, alebo pôjde o mix talianskeho a španielskeho jazyka, ostáva zatiaľ pod rúškom tajomstva.  Ďalšie dva duety spevák naspieval spolu s nežnejšími hlasmi. Sympatický talian strávil čas v nahrávacom štúdiu s kanadskou speváčkou a skladateľkou Alessiou Cara. Tretí ohlásený duet vznikol v spolupráci s nemeckou popovou hviezdou s ruskými koreňmi Helene Fischer.

Vstupenky na koncert Erosa Ramazzottiho sú k dispozícii na www.vivien.sk a v sieti Ticketportal.

Mobilné aplikácie Rádia Expres