Práve hráme

10/10/2018

Desať najotravnejších typov ľudí v posilňovni


Mišo a Táňa pre teba pripravili „top ten“ otráv, ktoré nájdeš v posilňovni. Nájdeš si v rebríčku svojho favorita?

https://soundcloud.com/radioexpres/desat-najotravnejsich-typov-ludi-v-posilnovni

Desať najotravnejších typov ľudí v posilňovni
  1. Zviera – Vo fitnescentre môžeme stretnúť rôzne zvieratá. Hovädá, supy, cice, lane, macíkov či hrdličky… Ale, čo tam robia žabky?! To sa v tých šľapkách fakt dobre cvičí?
  2. Kroksák – Kroksák je ten, ktorý zo zatiaľ nezistených dôvodov cvičí v Kroksoch. Väčšinou skoro zistí, že to v nich nejde, tak sa vyzuje. A buď cvičí v ponožkách, alebo ešte horšie… Bosý.
  3. Stratený – Stratený si do fitka prichádza pocvičiť v domnení, že všetko zvládne, aj bez predchádzajúcej odbornej supervízie. A veľmi často sa stáva, že cvičí napríklad v džínsových šortkách. Skrátka, Stratený…
  4. Predvádzač – Predvádzač nie je až taký hlučný, no je zásadne buď najlepšie, alebo najmenej oblečený. Charakterizujú ho tielka na tenké ramienka, obtiahnuté tepláky, prípadne šortky, ktoré nechávajú vyniknúť jeho svalnaté stehná. Predvádzač cvičí zásadne pri zrkadlách.
  5. Syčiaci sypač – Chlap taký veľký, že do dverí chodí zásadne krížom. Inak, Syčiaceho sypača v posilke ani nemusíte vidieť, no a aj tak viete, že tam je… Prezrádzajú ho citoslovciach ako: sss, aaaah, chadrž a podobne.
  6. Balič /je aj latentný úchylák/ – Balič si do fitka chodí hľadať partnerku, asi krátku známosť. Väčšinou však nikoho nezbalí, lebo všetkých znechutí svojimi nemiestnymi poznámkami k postave a celkovému vizuálu. Balič sa rád a dlho poneviera pri strojoch. A rovnako dlho je v šatniach. Najčastejšie holý. Úplne holý.
  7. Radca – Radca veľmi rád a ochotne vysvetlí, ako zvládať ktorýkoľvek cvik, hoci ho o to nik nežiada. Radca navyše veľmi rád narúša cudzí osobný priestor a najčastejšie všetkých oslovuje titulmi: kámo, šéfko, prípadne borec. Mimochodom, Radca je veľmi dobrý kamarát s Baličom.
  8. Pamela – Pamela sa môže volať akokoľvek, ale voláme ju Pamela, lebo do posilky chodí zásadne s hlbokým a naloženým výstrihom. Pamela je načesaná, nalíčená, s výrazne sladkou voňavkou. Jednoducho, Pamela.
  9. Telefonista – Telefonista je najčastejšie Telefonistka. To je tá, ktorá už všetkým všetko povedala, čiže sa s ňou už nikto nechce baviť. A to je ten moment, kedy vyťahuje telefón a volá Sofii, lebo „Sofia, toto musíš počuť!“.
  10. Vykecávač – To je ten, ktorý sa do posilky chodí vyrozprávať, má neskutočne veľa „priateľov“ a veľmi veľa toho videl/zažil/pozná. Vykecávač v podstate o živote vie absolútne všetko a nebojí sa to všetkým vysvetliť…
Mobilné aplikácie Rádia Expres