Práve hráme

20/09/2018

Titulná pieseň k seriálu Som mama od Peter Bič Project dostala videoklip!


Skupina Peter Bič Project predstavila svoj ďalší slovenský singel Z výšky. Treba uznať, že spievanie v slovenčine im veľmi pristane. Hudbu zložil Peter Bič a o text sa aj tentokrát postaral Vlado Krausz.

„Niekedy nie je jednoduché zložiť pieseň „na objednávku“, ale tento raz to išlo veľmi ľahko. Pozrel som si prvú časť seriálu a hneď sa mi v hlave zrodil nápad. Ten seriál sa mi naozaj páči!“ prezradil o zrode skladby líder kapely Peter Bič.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

„Tak lietam stále v tých oblakoch“ spieva sa v refréne. Keďže aj text vznikol pre potreby seriálu Som mama, ktorý len nedávno začala vysielať Televízia JOJ, dá sa to chápať ako únik od rodičovských povinností a každodenných problémov. Každý rodič iste vie, že deti dajú niekedy poriadne zabrať. Sám Peter Bič je hrdým otcom 6 ročnej Laury a o výchove detí preto vie svoje.

„Laura je úžasné dieťa. Je veľmi kreatívna a stále niečo vymýšľa. Ako každé dieťa, aj ona rada sníva a niekedy mám pocit, akoby chodila s hlavou v oblakoch. Teraz si napríklad vymyslela, že pôjde v mojich šľapajach a bude z nej hudobníčka. Tak sme jej kúpili gitaru a učí sa hrať,“ porozprával o svojej dcérke s nadšením Peťo.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Peter Bič Project majú za sebou veľmi rušné leto, pretože každý víkend a často aj počas týždňa, hrali na nejakej akcii. Niektorí z kapely ani nestihli ísť na dovolenku. Okrem toho, že plánujú nahrávať ďalšie skladby, začínajú skúšať na novembrové koncerty Veselo a spolu.

https://www.expres.sk/146479/expres-live-peter-bic-project-nedivaj-sa-tak/

Na pódiu sa predstavia v zložení: Peťo Bič (gitara), Victoria (spev), Ivo Bič (spev a vokály), Jozef Zima (bicie), Zoli Tóth (klávesy) a Vlado Čekan (basgitara). Diváci sa môžu tešiť aj na Adama Ďuricu s kapelou a nováčika BuranoWskeho. Pôjde o veľkolepú šou plnú známych hitov, z ktorých mnohé dostanú novú podobu.

Koncerty sú naplánované na 27.11. v bratislavskom Ateliéri Babylon28.11. v Spoločenskom pavilóne v Košiciach. Vstupenky sú v predaji v sieti predpredaj.sk

Zdroj: Universal Music

Nadácia Dobrý skutok