Práve hráme

14/09/2018

David Guetta kraľuje tanečnej scéne novým albumom 7


Nový album Davida Guettu7 – je von! A zdá sa, že Guetta ním vyrazil dych celej tanečnej scéne. V reakcii na jeho oznámenie sa hudobné médiá pretekajú v superlatívoch. „Ohromujúce a bombastické, David Guetta to znovu dokázal!“ znejú titulky článkov po celom svete.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zoznam je rozsiahly a obsahuje mená populárnych speváčok a spevákov aj hviezdnych producentov. Martin Garrix, Justin Bieber, Anne-Marie, Sia, Bebe Rexha, Charli XCX, J Balvin, Nicki Minaj, Lil Uzi Vert, Jess Glynne, French Montana, Jason Derulo, G-Eazy, Steve Aoki garantujú kvalitu. Francúzsky DJ a producent na svojom albume dáva priestor aj menej populárnym ešte len budúcim hviezdám, či sú to producent Black Coffee, vokalistky Madison Beer a Stefflon Don alebo rapperka Saweetie.

Pusti si nový album:

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Album 7 bude k dispozícii ako dvojalbum. Základnú časť obsahuje pätnásť skladieb, v ktorých Guetta a jeho hostia surfujú naprieč popovým a tanečným subžánrom, druhú časť tvoria hlavne inštrumentálna a klubová tvorba protagonistu. Okrem štandardnej verzie ponúkne hudobník aj limitovanú edíciu, ktorá bude bohatšia o štyri skladby.

https://www.expres.sk/154687/jason-derulo-david-guetta-a-nicki-minaj-si-pozicali-hit-andreu-bocelliho-time-to-say-goodbye/

Zdroj: Warner Music

Mobilné aplikácie Rádia Expres