Práve hráme

16/08/2018

Za láskou až na kraj sveta! To je novinka Martina Haricha – Remember me


Aj Ty by si za láskou cestoval až na kraj sveta? O takej láske, o ktorú sa oplatí zabojovať, spieva aj Martin Harich vo svojej novej piesni Remember me. Romantický text dopĺňa príjemný videoklip plný záberov z Malty, ktorá je v poslednej dobe Martinovým druhým domovom. Zrazu budeš mať pocit, akoby si bol na dovolenke a užíval si letný románik. Pozri si letný klip:

Martin HARICH – Remember me (produced by NYRK & Rikki Lee)

Martin Harich je mladý talentovaný spevák mnohých tvárí. Či už spieva v rodnom jazyku alebo v angličtine, rád sa hrá s hlasom a v každej skladbe znie tak trochu inak. Len nedávno vydal skladbu Gurmánka s videom z rodného Liptova. Tento raz zase spieva po anglicky, no nie je to nijaká náhoda. Námet na Remember me sa síce zrodil v Martinovej hlave, avšak, singel sa nahrával v Gilkicker studios v mestečku Marsaxlokk na ostrove Malta, kde je okrem maltčiny úradným jazykom angličtina.

„Melódiu a text skladby som chalanom na Maltu priniesol ja. Mal som to hotové celkom rýchlo. Písal som to na lavičke v Prahe popri mojom obľúbenom sledovaní ľudí. V piesni spievam o chalanovi, ktorý sa po čase vracia za dievčaťom, s ktorým v minulosti „čosi“ zažil a verí, že na neho celkom nezabudla,“ prezradil o námete skladby talentovaný spevák.

Festival Ledná Čeladná 🇨🇿 #martinharich #celadna #instaconcert #acousticafternoon #today #meandmyguitar #mapy

Posted by Martin Harich on Saturday, August 4, 2018

https://www.facebook.com/MartinHarich/

Mobilné aplikácie Rádia Expres