Práve hráme

09/07/2018

Motivačný odkaz od Kaliho a Veroniky Strapkovej – Sila je v nás!


„Jedinečná a talentovaná“, takto sa vyjadril na sociálnych sieťach raper Kali, na adresu speváčky Veroniky Strapkovej. Ich nový spoločný song Sila je v nás dostal aj vizuálnu podobu pod dohľadom režiséra Dušana Krajčoviča. Pozri si novinku:

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Po albume Puzzle, ktorý Veronika vydala v roku 2016 opäť ohlásila ďalší, no tentokrát v podobe EP, na ktorom spolupracuje s producentom Emilom „ESSOM“ Smoligom. Titulná pieseň EP talentovanej speváčky a samotný názov pripravovaného EP nesie rovnomenný názov ako nový song, na ktorom sa podieľal charizmatický raper KALI .

Sila je v nás je taký manifest viery v to, že máme silu niečo v našich životoch zmeniť. A Kali je presne taký človek. Našiel silu meniť svoj život. Má super ľudskú energiu a to veľmi cítim z jeho hlasu keď rapuje. Mala som pocit, že by našiel tie správne slová a emóciu, ktorú táto skladba potrebovala. A veľmi si vážim, že to tak bolo. Že sme si sadli v tvorbe a celé to bolo naozaj organické a naozaj sme spolupracovali. Veríme, že je to v tom cítiť tú silu, ktorú sme chceli odovzdať prostredníctvom spoločnej piesne“, vyjadruje emócie k novému songu speváčka Veronika Strapková.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.
Mobilné aplikácie Rádia Expres