Práve hráme

09/07/2018

Lunetic hlási comeback a odohrá na Slovensku tri koncety!


Český fenomén Lunetic odohrá v závere tohto roka tri exkluzívne koncerty na Slovensku. Šepká sa o hudobnom comebacku roka – najslávnejšia chlapčenská skupina v našej histórii sa totiž vráti na koncertnú oslavu svojho 20. výročia na scéne v plnej pôvodnej zostave s Martinom Kociánom!

Lunetic – Dotyky

Ako prezradili organizátori koncertnej šnúry, prvá vlna vstupeniek v Bratislave sa vypredala za jediný týždeň. Vzhľadom na vysoký záujem fanúšikov o slovenské koncerty organizátori spoločne so skupinou Lunetic pripravili veľké prekvapenie – dve exkluzívne autogramiády na Slovensku. Do predaja v rámci slovenského turné pridávajú špeciálne vstupenky, ktoré sú kombináciou vstupu na autogramiádu a vstupu na koncert po nej.

„Autogramiády budú pred koncertmi v Bratislave a Banskej Bystrici. Uskutočnia sa v deň koncertov, v kluboch, kde sa koncerty odohrajú,“ vysvetľujú organizátori. „Po zakúpení tejto špeciálnej vstupenky budú mať fanúšikovia zaručený vstup na koncert v Bratislave alebo v Banskej Bystrici a zároveň skorší vstup do klubu, kde sa uskutoční autogramiáda pred koncertom,“ dodávajú.

Na exkluzívne dve autogramiády sa dostanú len tí najskalnejší fanúšikovia fenomenálneho boybandu. V predaji je totiž dohromady iba 200 vstupeniek, 100 v Bratislave a 100 v Banskej Bystrici.

Kúpiť vstupenky na koncert v Bratislave Kúpiť vstupenky na koncert v Banskej Bystrici

https://www.facebook.com/LuneticOfficial/photos/p.2019676324770474/2019676324770474/?type=1&theater

Lunetic Tour – 20 rokov

15.11. Bratislava – Majestic Music Club
16.11. Prešov – ENCORE the club
17.11. Banská Bystrica – Ministry of Fun

Odporúčame

Nadácia Rádia Expres