Práve hráme

11/06/2018

MAGNA dala slovenským osobnostiam šancu zmeniť svoj život


Humanitárna organizácia MAGNA oslovila známe slovenské osobnosti a ponúkla im zmenu. A to radikálnu. Šancu zmeniť celý svoj životný štýl a ísť pomáhať do Konga zachraňovať ľudské životy. Svoju kariéru a stabilné zamestnanie by vymenili za prácu dobrovoľníka v miestnej nemocnici, kde by sa starali o chorých.

S takouto ponukou oslovila humanitárna organizácia MAGNA úspešné slovenské osobnosti. Dominika Cibulková, Evelyn, Juraj Kemka, Václav Mika, Pavol Lančarič, Sajfa a dokonca aj prezident Andrej Kiska dostali ponuku radikálne zmeniť svoj život a odísť do Afriky pomáhať deťom a zachraňovať ľudské životy. Dali by ste to? Oni to nedali. Záchranu životov v teréne nedá každý. Ale za 3 eurá mesačne môžete zachrániť život práve Vy na www.magna.sk.

DOSTAL SOM PRACOVNÚ PONUKUDnes mi prišla takáto ponuka od mojich kamarátov z MAGNA. Ich prácu si nesmierne vážim,…

Uverejnil používateľ Andrej Kiska Pondelok 11. júna 2018

Toto nedám | Evelyn

Toto nedám | Juraj Kemka

Toto nedám | Václav Mika

V Konžskej demokratickej republike (Kongo) zúri konflikt už viac ako 20 rokov. Minulý rok sa však humanitárna situácia kvôli konfliktu v Kasai výrazne zhoršila a viac ako 13 miliónov ľudí naliehavo potrebuje humanitárnu pomoc, čo z oblasti robí najväčšiu humanitárnu krízu v Afrike. Viac ako 7 miliónov ľudí nemá dostatok potravy a 2 milióny detí sú vážne podvyživené.

MAGNA zdravotnícke tímy pôsobia v rôznych oblastiach Konga – Kasai, Equatória a Kinshasa a poskytujú zdravotnú pomoc státisícom ľudí. MAGNA prevádzkuje mobilné zdravotnícke kliniky, vybavuje a zabezpečuje chod nemocníc, v odľahlých komunitách pomáha matkám pri pôrodoch. Obetiam násilia poskytuje zdravotnú a psychosociálnu pomoc a deťom vystaveným hladom – vysokovýživnú stravu. MAGNA v Kongu pôsobí od roku 2009.

Chcem darovať

Zachraňovať životy v Kongu? Dáte to?Ak dáte 3 € mesačne, pomôžete nám liečiť deti v Kongu. https://www.magna.sk/tonedam

Uverejnil používateľ MAGNA Pondelok 11. júna 2018

Nadácia Rádia Expres