Práve hráme

12/06/2018

Vyhraj účasť na jedinečnej L’Étape du Tour so značkou ŠKODA


Oficiálny partner Tour De France, automobilová značka ŠKODA, ti ponúka možnosť vyskúšať si jednu z etáp legendárnych pretekov na vlastné nohy!

Miluješ cyklistiku? Prirástol ti už bicykel k telu? Prejdeš 160 kilometrov a stále sa usmievaš? Tak hľadáme práve teba!

Desať finalistov zabojuje v piatok 22. júna o skvelú výhru od značky ŠKODA – o miesto na jedinečnej (a vypredanej) L’Étape du Tour s dopravou a ubytovaním!

Úloha pre finalistov:
V piatok, 22. júna, vo fitness centre GOLEM CLUB RELAXX v Bratislave musia odjazdiť 100 kilometrov na profesionálnom stacionárnom bicykli.

Čo môžu vyhrať:
Prvým piatim súťažiacim, ktorí dosiahnu vo finále najlepší čas, značka ŠKODA zabezpečí účasť na štarte vypredanej L’Étape du Tour v nedeľu 8. júla. Trasa tento rok kopíruje 10. etapu Tour de France. Výhra zahŕňa dopravu výhercov aj s vlastným bicyklom do Ženevy, vrátane ubytovania a polpenzie na dve noci.
Zvyšných päť finalistov získa balíček cyklistických reklamných predmetov ŠKODA.

Trvanie súťaže:
Prihlasovanie do súťaže prebiehalo od 12.6. do 20.6. Veľké finále sa uskutoční v piatok 22. júna v bratislavskom fitness centre Golem – o jeho priebehu budeme informovať prostredníctvom nášho vysielania a livestreamu.

O L’Étape du Tour

Aj amatérski cyklisti majú svoju Tour!
ŠKODA aj tento rok vyzýva fanúšikov cyklistiky, aby spolu oslávili jeden z najväčších sviatkov amatérskych cyklistov – L’ÉTAPE DU TOUR. Teraz sa môžeš pridať a vyskúšať si neopakovateľnú atmosféru Tour de France na vlastnej koži.

Viac info o trase

ŠKODA a cyklistika

Spojenie značky ŠKODA s cyklistikou siaha hlboko do minulosti. Napokon, už jej zakladatelia, Václav Laurin a Václav Klement, začínali s výrobou bicyklov.
Pred štrnástimi rokmi sa ŠKODA stala partnerom najpopulárnejších cyklistických pretekov na svete – Tour de France a Vuelty. ŠKODA je taktiež stabilným partnerom slovenskej cyklistiky. Aktívne podporuje najväčšie podujatie v cestnej cyklistike OKOLO SLOVENSKA a zastrešuje tiež sériu prestížnych horských maratónov pod názvom ŠKODA BIKE OPEN TOUR.

Viac info

Odporúčame

aplikacie Rádia Expres