Práve hráme

15/05/2018

Papa Roach po prvýkrát zahrajú na Slovensku!


Papa Roach po prvýkrát zavítajú na Slovensko! V rámci augustového festivalového výjazdu do Európy sa kapela zastaví aj u nás a odohrá novinky z aktuálneho albumu Crooked Teeth aj staršie hity. Pamätáte sa na nu-metalovú hymnu Last Resort či single She Loves Me Not, Forever, Getting Away With Murder, To Be Loved, Burn…?

Papa Roach vystúpia pod otvoreným nebom v Seredi, sú finálnym zverejneným menom projektu IN CASTLE pre rok 2018.

Papa Roach – Born For Greatness (Official Live Video)

Za viac ako dvadsať rokov na scéne sa Papa Roach výrazne zastabilizovali na „heavy“ scéne a počas svojho pôsobenia stále udávajú trend. Získali dve nominácie na cenu Grammy, koncertovali po celej planéte s mnohými menami – od Eminema po Marylina Mansona, vytvorili nu-metalovú hymnu Last Resort, ktorá aj sedemnásť rokov od svojho vydania rotuje v rockových rádiách. Deviatym aktuálnym albumom Crooked Teeth sa kapela vracia k svojim hudobným koreňom.

Papa Roach – Last Resort (Squeaky-clean Version)

Kapela sa teší na premiéru na Slovensku. Zahrá v zložení: Jacoby Shaddix – spev, Jerry Horton – gitara, Tobin Esperance – basgitara, Tony Palermo – bicie.

Projekt IN CASTLE prináša počas letných mesiacov open-air koncerty známych zahraničných i slovenských hudobníkov do nádherného prostredia Zámockého parku a Amfiteátra v Seredi.

V Zámockom parku i v Amfiteátri sa nachádza približne tisíc miest na voľné sedenie a plocha na státie.

Predpredaj vstupeniek

Mobilné aplikácie Rádia Expres