Práve hráme

11/05/2018

Hviezdou otváracieho ceremoniálu Ligy majstrov UEFA bude Dua Lipa!


Finále futbalovej Ligy majstrov sa tento rok uskutoční 26.5. v Kyjeve. Hviezdou zahajovacieho ceremoniálu bude speváčka Dua Lipa.

O titul najlepšieho európskeho klubu roku 2018 sa stretnú Real Madrid a FC Liverpool. Jeden z najprestížnejších športových prenosov planéty bude pri TV obrazovkách odhadom sledovať 161 miliónov ľudí v 220 krajinách po celom svete, čo o zhruba 13% predbehne aj slávny americký Superbowl. Úvod na Olympijskom štadióne v Kyjeve s kapacitou cez 70 tisíc divákov zariadi najpopulárnejšia speváčka súčasnosti.

Dua Lipa udalosť odštartuje mixom svojich piesní, v ktorom určite nebudú chýbať aktuálne hity IDGAFNew Rules a One Kiss.  „Som veľmi poctená, že si ma UEFA a Pepsi vybrali na toto fantastické finále Ligy majstrov – takáto šanca je len raz za život“ komentuje Dua Lipa. „Nemôžem sa už dočkať, keď budem spievať pred futbalovými fanúšikmi, bude to nezabudnuteľná show!“

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Očakáva sa, že veľký ohlas bude mať vystúpenie aj na internete. V deň zápasu napríklad navštívi stránky UEFA.com okolo dvoch miliónov užívateľov, Facebook odhaduje 75 miliónov interakcií a Twitter až 100 miliónov impresií.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj: Warner Music

Nadácia Dobrý skutok