Práve hráme

11/05/2018

Hviezdou otváracieho ceremoniálu Ligy majstrov UEFA bude Dua Lipa!


Finále futbalovej Ligy majstrov sa tento rok uskutoční 26.5. v Kyjeve. Hviezdou zahajovacieho ceremoniálu bude speváčka Dua Lipa.

O titul najlepšieho európskeho klubu roku 2018 sa stretnú Real Madrid a FC Liverpool. Jeden z najprestížnejších športových prenosov planéty bude pri TV obrazovkách odhadom sledovať 161 miliónov ľudí v 220 krajinách po celom svete, čo o zhruba 13% predbehne aj slávny americký Superbowl. Úvod na Olympijskom štadióne v Kyjeve s kapacitou cez 70 tisíc divákov zariadi najpopulárnejšia speváčka súčasnosti.

Dua Lipa udalosť odštartuje mixom svojich piesní, v ktorom určite nebudú chýbať aktuálne hity IDGAFNew Rules a One Kiss.  „Som veľmi poctená, že si ma UEFA a Pepsi vybrali na toto fantastické finále Ligy majstrov – takáto šanca je len raz za život“ komentuje Dua Lipa. „Nemôžem sa už dočkať, keď budem spievať pred futbalovými fanúšikmi, bude to nezabudnuteľná show!“

https://www.instagram.com/p/BinLcXjFopY/?taken-by=dualipa

Očakáva sa, že veľký ohlas bude mať vystúpenie aj na internete. V deň zápasu napríklad navštívi stránky UEFA.com okolo dvoch miliónov užívateľov, Facebook odhaduje 75 miliónov interakcií a Twitter až 100 miliónov impresií.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj: Warner Music

Mobilné aplikácie Rádia Expres