Práve hráme

11/05/2018

Virvar je mladá nádej slovenskej hudby a vydávajú nový klip!


Mladá kremnická skupina Virvar vydala v sobotu 5.5. svoj tretí video singel. Po piesňach Všetko alebo ničGenerácia sa vizuálneho spracovania dočkala ďalšia skladba z debutového albumu skupiny  s názvom Generácia. Všetky tri video single chcel Virvar poňať originálne a zachytiť vždy inú atmosféru, pocity a nálady. Pieseň Tie dni prinášajú ) tak trochu melancholický pohľad do vnútra prežívania vzťahu a sklamania z neho, hľadania a návratov k tomu dobrému, čo ponúkal a možno niečoho, čo by za ním dalo definitívnu bodku.

Virvar aj do tretice zveril produkciu svojho videa do rúk Roba Bošeľu zo zvukového a obrazového štúdia Môlča records. Výsledok už posúďte sami a prežívajte „Tie dni“ naplno.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Virvar aktuálne koncertuje na Slovensku, ale aj v Čechách. 11.5. ich môžete vidieť a počuť v severomoravskom Jeseníku, 13.5. v Bojniciach, 2.6. v Banskej Bystrici na Rockscape a 14.6. v moravskom Novom Jičíne.
Po piatich základných kolách a hlasovaní verejnosti sa Virvar stal jedným z ôsmych finalistov aktuálneho ročníka súťaže Slovenská hudobná liga.

Nadácia Dobrý skutok