Práve hráme

03/05/2018

Exkluzívna premiéra novej piesne skupiny Lucie po 16 rokoch!


Veľká správa pre fanúšikov skupiny Lucie! Česká legenda vydala po šesnástich rokoch novú pieseň, ktorú si mohol počuť v našom vysielaní medzi prvými! Pozri si skvelý nový song s názvom Takhle tě mám rád:

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Fanúšikovia sa môžu tešiť na viac nových nahrávok, Lucie pripravuje album Evolucie, ktorý vyjde na jeseň. Legendárna česká lapela zároveň vyrazí aj na veľkolepé turné a zavíta aj na Slovensko. Lístky na jej koncerty v Bratislave (27.11.) a v Košiciach (30.11.) sú už v predaji.

Dlhoočakávnú novinku Takhle tě mám rád zložili Robert Kodym a PBCH.

https://www.expres.sk/133145/30-000-ludi-spieva-hit-chci-zas-v-tobe-spat-epicky-videoklip-kapely-lucie-vas-nalaka-na-ich-jesenne-turne/

„S Lucie sme spolu naposledy nahrávali v roku 2002 album Dobrá kočzka která nemlsá. Odvtedy sme síce spoločne netvorili, ale ja som si za tých 16 rokov schovával nápady na texty, o ktorých som vedel, že budú raz pre kapelu skvelé,“ popisuje Robert Kodym.

V novom singli spracoval tému, ktorej sa Lucie zatiaľ nikdy nedotkla. „Keď si vypočujete text Takhle tě mám rád, zistíte, že je o svadbe. Keď vyslovíte to slovo, uvidíte, že sa chlapi väčšinou zľaknú, ale ženy reagujú úplne naopak. Ten kontrast sa nám veľmi páčil,“ vysvetľuje.

„Mal som rozrobených veľa pesničiek, túto som si chcel nechať pre svoj pripravovaný album, ale usúdil som, že song radšej ponúknem skupine Lucie,“ komentuje vznik singlu autor hudby P.B.CH.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.
Mobilné aplikácie Rádia Expres