Práve hráme

18/04/2018

Richard Pánik skončil vo väzení. Ovplyvní to jeho budúcu kariéru v NHL?


Slovenského hokejistu Richarda Pánika zatkla polícia v americkom meste Scottsdale v štáte Arizona. Pánik odmietol napriek výzve opustiť podnik s názvom Bevvy, pričom bol podľa polície opitý. Informáciu priniesol portál abc15.com.

Polícia v Scottsdale uviedla, že 27-ročného Pánika zatkla a obvinila ho z priestupku. Incident sa mal stať ešte 8. apríla o 20:50 večer arizonského času. Podľa polície bol Pánik počas preverovania policajnými dôstojníkmi opitý. Slovenského hokejistu následne previezli do väznice v Scottsdale City a neskôr ho prepustili.

„Vieme o tomto incidente a stále zbierame o ňom informácie. V súčasnosti sa viac k tomuto nebudeme vyjadrovať.“ vyhlásilo vedenie klubu pre portál abc.15.com.

Richard Panik Goal vs MIN 03-01-2018

Pánik len nedávno oznámil generálnemu manažérovi slovenskej hokejovej reprezentácie Miroslavovi Šatanovi, že neposilní tím na MS v Dánsku, pretože s manželkou čakajú prírastok do rodiny. V tejto sezóne odohral 72 zápasov, v ktorých nazbieral 35 bodov za 14 gólov a 21 asistencií. Stal sa najproduktívnejším Slovákom v NHL 2017/2018 po základnej časti. Ročník odštartoval v Chicagu, neskôr ho vymenili do Arizony.

https://www.youtube.com/watch?v=1PNcr5fnciU

Zdroj: TASR

Mobilné aplikácie Rádia Expres