Práve hráme

26/03/2018

Koncom leta príde na Slovensko Thirty Seconds to Mars. Zahrajú aj novinku s A$AP Rocky?


Už 20 rokov bavia svojou hudbou celý svet. Rocková kapela Thirty Seconds to Mars mieri na Slovensko! Ich koncert môžeš zažiť v piatok 31. augusta na Zimnom štadióne O. Nepelu v Bratislave!

Vypočuj si ich najnovší singel One Track Mind.

Thirty Seconds To Mars – One Track Mind (Audio) ft. A$AP Rocky

 Pozorne nás počúvaj, pretože lístky na tento koncert budeš môcť vyhrať aj v našom vysielaní.

Kúpiť lístky

Kapela, ktorej živé vystúpenia sú považované za jedny z najlepších na svete! Thirty Seconds to Mars vznikli v roku 1998 v Kalifornii. Jej členmi sú Jared a Shannon Leto s Tomom Miličevićom. Thirty Seconds to Mars pravidelne vypredávajú koncerty a lákajú návštevníkov na festivaly po celom svete. Kapela je obľúbená pre svoje energické živé vystúpenia aj pre odvážny mix rôznych žánrov. Hudobní kritici ich prirovnávajú k Floydom, The Cure, ale aj U2. Okrem mnohých hudobných ocenení získali aj zápis v Guinnessovej knihe rekordov za najdlhšie trvajúcu koncertnú šnúru, keď počas dvoch rokov odohrali 309 koncertov! Počas tohto obdobia vystúpili v 60 krajinách na šiestich kontinentoch. A konečne zavítajú aj na Slovensko!

THIRTY SECONDS TO MARS – THE MONOLITH TOUR 2018

Times are changing. EUROPEAN TOUR 2018 tickets on sale Friday, Oct 13 9AM local time: http://thirtysecondstomars.com/Adventures In Wonderland VIP now available: http://adventuresinwonderland.com/

Posted by THIRTY SECONDS TO MARS on Thursday, October 12, 2017

Odporúčame

Nadácia Rádia Expres